چنگال بزرگ کسب و کار دنده تا برای ‘هوشمند’ بازگشایی

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم نشان داده است که کسب و کار او دستور بسته شدن در ماه گذشته می تواند بخشی از بازگشایی در روز جمعه با فرض این که داکوتای شمالی coronavirus موارد اقامت نسبتا کم اما Burdick که صاحب The Darkside تو در گرند فرک گفت که او انتظار ندارد به آماده برای مشتریان تا شنبه.

چرا که او قصد دارد به صحبت با هنرمندان مشغول به کار در فروشگاه خود به روشن کردن برخی از مبلمان وجود دارد و نصب touchless فرم رضایت نامه سیستم به مطابق با مقررات رهبران دولت بیسمارک در جلو قرار داده در روز سه شنبه که شامل بخش اول از “هوشمند راه اندازی مجدد” طرح اقتصاد دولتی است. کسب و کار مانند Burdick را خواسته خواهد شد که به منظور توسعه یک بررسی در فرایند است که می تواند به جای فیزیکی, فاصله, ممنوعیت پیاده روی در قرار ملاقات های غیر ضروری را حذف تزئینات ، این دستورالعمل همچنین تشویق مشتریان هنرمندان و کارکنان به پوشیدن پارچه ماسک و هنرمندان برای حفاظت چشم بپوشید.

Burdick که کسب و کار بسته شده است از اواخر ماه مارس گفت که او نیز ممکن است تلو تلو خوردن قرار ملاقات ها و محدود کردن تعداد خالکوبی های هنرمندان کار وجود دارد, آیا در یک روز داده می شود. او همچنین قصد دارد به تنها اجازه می دهد یک فرد در مغازه هر هنرمند یک حرکت است که به طور موثر را حذف گروه دوستان و یا خانواده که به دنبال مشتریان در داخل برای حمایت معنوی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من فکر می کنم ما بزرگترین چیزی است که فقط رفتن به نوع برنامه ریزی” Burdick گفت. “و تلاش برای دریافت کنید که نمیفهمد از دست دادن یک ماه و نیم.”

Isaac Johnson که صاحب مارک مرد اطاق نشیمن خال کوبی, گفت که او امیدوار است برای باز جمعه می کند و گمان می کنند که او باید برای تغییر مقدار در کسب و کار خود را به دلیل آن بود در حال حاضر جلسه بخش عمده ای از استانداردهای مندرج شنبه. او همچنین قصد دارد به تنها اجازه می دهد یک فرد در داخل هر هنرمند است.

“خارج از … نیاز به پوشیدن حفاظت از چشم و ماسک, من فکر می کنم همه چیز را فقط از نوع توان آن را به عنوان قبل از” جانسون گفت. “من احساس نمی خواهم بیشتر از آن است که رفتن به یک تغییر بزرگ.”

نه گفت: آنها نگران بودند در مورد کسب و کار خود را شکست در حالی که آن را بسته بود.

بورگوم و تجارت کمیسر میشل Kommer اعلام کرد پروتکل های جدید در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه, مارس 28. آنها پوشش چهار حوزه: رستوران ها, میله های لبنی و غیره; مراکز تناسب اندام; خدمات شخصی مانند Burdick و جانسون’; و صنایع در سطح ایالت.

Kommer گفت: دستورالعمل برای سالن های موسیقی سینما و بزرگتر مناطق تفریحی در مسیر هستند.

فرماندار گفت: او می خواهم صدور یک فرمان اجرایی در روز چهارشنبه که روشن است که بخش هایی از آن پروتکل مورد حمایت قانون و هستند که تنها پیشنهادات.

Grand Forks شهردار مایک براون گفت بورگوم برنامه نمی خواهد که یک اثر در یک جفت از اجرایی سراسر شهر بود دستور شهردار صادر شده برای کمک به کسب و کار شناور ماندن در طول بیماری همه گیر. در اواخر ماه مارس قهوه ای امضا فرمان اجرایی اجازه می دهد کافه ها و رستوران ها به فروش الکل در کنار carryout سفارشات و دوم است که اجازه می دهد تا کارکنان به ارائه آن را با مواد غذایی است.

“بر اساس وضعیت من در گسترش آن (دستور) از آنجا که ما نیاز به یک تاسیسات برای کسب و کارهای کوچک” براون گفت که رستوران ها و کافه ها قادر نخواهد بود برای باز کردن در ظرفیت کامل.

“ما نیاز به آگاه از آن و حمایت در آن زمان گفت:” قهوه ای است.

این دستور اجرایی می تواند تمدید برای یک ماه در یک زمان باید این وضعیت نیاز به آن, او گفت:.

Grand Forks/East Grand Forks مجلسی, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بری Wilfahrt گفت: در حال حاضر زمان برای شروع بازگشایی کسب و کار. انجام نمی دهد بنابراین خطرات صاحبان معیشت و آن دسته از کارکنان که کار وجود دارد.

“من فکر می کنم هر روز که ما صبر ما در حال رفتن برای دیدن اطلاعات بیشتر در کسب و کار است که هرگز باز” Wilfahrt گفت.

Wilfahrt گفت: او را باور نمی کند همه کسب و کار را با عجله به بازگشایی و برخی ممکن است را انتخاب کنید به ماندن بسته تا زمانی که آنها احساس اعتماد به نفس را راه اندازی مجدد پروتکل را حفظ مشتریان خود را امن است. زیر دستورالعمل, نزدیک, او گفت:, کلیدی خواهد بود برای بازگرداندن این اعتماد به نفس.

“اگر شما راست پروتکل در محل و شما فاصله اجتماعی به راه راست من فکر می کنم بسیاری از کسب و کار در حال رفتن به قادر به مدیریت این بسیار خوب” گفت: Wilfahrt.

جو اشنایدر مالک مشترک از جو سیاه و سفید نوار و جلو پنجره و توپی میخانه به احتمال زیاد قادر به ناهار خوردن در مشتریان در جمعه, مه 1, اما وجود دارد مقدار زیادی از چالش برای غلبه بر قبل از او می تواند انجام این کار است.

اشنایدر نیاز به یاد کارکنان خود و ایجاد یک برنامه نه به ذکر است قرار دادن همه چیز در نظم پس از تمیز کردن و نگهداری پروژه های.

“ما در هر آبجو کردن ضربه بزنید و ما پاک کردن کولر” اشنایدر گفت. “در بسیاری از مسائل برای قرار دادن در اینجا اما بیشتر از آن است که دیدن اگر ما مردم به اندازه کافی.”

کارکنان نیز نیاز به برخی از آموزش های اضافی اشنایدر گفت: در نحوه برخورد با دستورالعمل جدید رستوران ها و کافه ها باید به دنبال.

“شما نیاز به آموزش مدیران و کارکنان به مردم بگویند که چرا شما نمی توانید به نشستن در اینجا و یا” شما در حال رفتن به حرکت به پایین,'” اشنایدر گفت.

رستوران ها و کافه های لبنی و مانند آن را به دنبال کشت و قوانین اجازه می دهد آنها حداقل بخشی از بازگشایی در روز جمعه. ظرفیت محدود است به 50 ٪ از آنچه آن دسته از موسسات به طور معمول می تواند جای. مهمانان باید نشسته شش فوت از هم جدا هر چند پشت به پشت غرفه صندلی مجاز است. ایستاده در نوار مجاز نیست اما نشسته در نوار مدفوع است برای یک تا دو نفر آنها نیاز به نگه داشته می شود شش فوت از هم جدا به عنوان به خوبی. اشنایدر گفت که او مصمم است به پیروی از قوانین.

“این به آن معنا نیست آن را نمی میخوام یک فرایند یادگیری” اشنایدر گفت. “این مشتری است که مجبور به کار با ما بیش از حد, اما ما می خواهد انچه.”

قوانین زیر در مورد بازگشایی نیست کاملا در کارکنان. مشتریان همچنین نیاز به مطمئن شوید که آنها در حال حفظ فاصله اجتماعی در حالی که انتظار حتی اگر در انتظار منطقه است.

“دستورالعمل وجود دارد” اشنایدر گفت. “آیا مردم آنها را واقعا در فرد به عنوان طولانی به عنوان کسب و کار است که دستورالعمل های پایین.”

مانند Burdick, مت Winjum که صاحب لوزی بچه های آبجوسازی و پیتزا سرو گفت که او ممکن است آماده برای کسب و کار در روز جمعه به دلیل Winjum گفت: آن را سخت به برنامه کارگران است که به زودی. حتی با یک جفت شهرداری سفارشات است که اجازه لوزی و کسب و کارهای دیگر به فروش الکل در کنار carryout و تحویل سفارشات Winjum گفت که او نگران است که او ممکن است نیاز به بستن یک بخش از کسب و کار خود را.

“شما سعی کنید اجازه دهید که شما را فلج کند” او گفت: هرالد.

یادآوری کارکنان نیز یک نگرانی برای, مرکز تناسب اندام, انتخاب, بهداشت و تناسب اندام. مایکل Orr مدیر کل تسهیلات گفت: هرالد از طریق ایمیل است که بخشی از کارکنان خود شده و آواره به دلیل بیماری همه گیر. هنوز, او گفت که او در حال بررسی دولت دستورالعمل برای پیدا کردن آنچه بازگشایی خواهد شد.

“ما مشتاق به بازگشایی اگر ما می تواند ارائه یک محیط امن برای مشتریان و پرسنل” نوشت: Orr.

چالش های دیگر شامل محدود کردن ورود به کلاس به یک نفر در هر 100 متر مربع است. با توجه به Orr بسیاری از امکانات مورد نیاز خواهد بود برای بسته شود ،

راه اندازی مجدد دستورالعمل بپرسید مراکز ورزشی مانند انتخاب برای محدود کردن کلاس های تناسب اندام, فضا, تجهیزات شش فوت از هم جدا, و بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>