چنگال بزرگ کسب و کار مربیان نشان می دهد راه برای آماده شدن برای یک رکود

مرطوب برداشت فصل در ترکیب با یک اکتبر و نوامبر یخ که آسیب دیده و یا آشکار نابود محصولات مختلف ممکن است تاثیر بر چگونگی تولید کشاورزی صرف پول در اقتصاد محلی. با توجه به اریک Giltner ارشد مدیر منطقه برای ایالات متحده کسب و کار کوچک مدیریت کسب و کار می تواند آب و هوا طوفان با اجتناب از “زانو حرکت تند و سریع” پاسخ مانند تخمگذار کردن کارکنان و به دنبال بهره وری از عملیات خود را در حالی که سرمایه گذاری در کارکنان خود را.

“به ناچار همه چیز در حال رفتن به دریافت بهتر و در حال حاضر شما در پشت هشت توپ پیدا کردن مردم به جای آنهایی که شما گذاشته و شما در حال تبدیل کردن کسب و کار از آنجا که شما نمی توانید آن را انجام دهید” Giltner گفت.

با توجه به U. s. اداره آمار نیروی کار نرخ بیکاری برای دولت می ایستد در 2.4% در ماه دسامبر که در آن باقی مانده است پس از ماه جولای. اخراج هر چند می تواند یک مزیت بالقوه برای دیگران به دنبال استخدام.

“اگر شما واقعا هوشمند شما می توانید به استخدام برخی از مردم هنگامی که آن را به یک رکود فقط به خاطر اینکه شما یک فرصت برای به دست آوردن کسی که ممکن است واقعا خوب است” گفت: Steve Moser یک مربی کسب و کار با نمره یک شبکه ملی از کارشناسان فراهم می کند که کسب و کار مشاوره برای شروع یو پی اس.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

وقتی بری Wilfahrt شد, رئيس جمهور و مدیر عامل گرند فرک/ East Grand Forks اتاق بازرگانی در سال 2008 او به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه ها و پیدا مجلسی تا به حال شش تلفن خطوط تلفن ثابت گفت: Giltner. او آنها را برش را به یکی.

“که او مانند $5,000 از یک سال و خلاص شدن از شر تمام چیزهای که در پس نگاه های عملیاتی راه هایی برای صرفه جویی در هزینه ها” Giltner توصیه می کند.

Unsold در آن زمان موجودی پول گره خورده است تا و نشسته در قفسه بنابراین به دنبال راه هایی برای کاهش آن یا فروش آن را یا نه سفارش به همان اندازه می تواند به نفع کسب و کارهای کوچک.

“شما نیاز به خلاص شدن از شر موجودی خود را قبل از آن را هزینه های شما به دلیل آن را بهبود نمی بخشد با سن” گفت: Keith Reitmeier توسعه, نماینده فروش برای TrainND مستقر در منطقه دریاچه کالج ایالتی. “رکود زمان خوبی است که واقعا خود را در یک نگاه سخت در موجودی خود را و سعی کنید برای ریختن هر آنچه که شما می توانید.”

کاهش موجودی همچنین می توانید فضای رایگان است که می تواند کسب و کار تجدید نظر با استفاده از و یا حتی حذف هزینه های گرمایش و سرمایش گفت: Moser.

آموزش کارکنان می توان در شل دوره با توجه به Giltner که باعث می شود آن را ممکن است برای کسب و کار برای خروج از رکود با یک تحصیل کرده بیشتر نیروی کار است. او همچنین نشان می دهد که شامل کارکنان در تصمیم گیری در سیاست مانند به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه ها بدون اخراج به منظور حفظ کارکنان مشغول در این شرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>