گرفتن upends تامپسون در منطقه 2 final, سر به دولت

تاریخ ریخت و در 15 بازی خود را بالا 18 امتیاز در نیمه دوم پنج شنبه. او حمله جرقه به عنوان Grafton بسیج گذشته تامپسون 58-38 در بازی های قهرمانی منطقه 2 دختران دبیرستان بسکتبال مسابقات در بتی Engelstad سیووکس سنتر.

پیروزی, پیشرفت, Grafton به هفته آینده کلاس B دولت مسابقات است. تامپسون دو زمان دفاع از منطقه قهرمان دیدم فصل آن پایان. آن را معکوس از یک سال پیش هنگامی که تامپسون ضرب و شتم گرفتن در منطقه final.

“آن را کمی شیرین تر به ضرب و شتم تیم ما فقط انجام داد” Dusek گفت. “آن است که در پشت ذهن ما تمام فصل که آنها را ما در سال گذشته است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

تامپسون led 26-21 در حاصل کار دو تیم. اما گرفتن outscored این Tommies 37-12 در فینال دو چهارم. Dusek تا به حال 11 از گرفتن 18 امتیاز در سه ماهه سوم به پایان رسید که با گرفتن پیشرو 39-35.

“من می دانستم که ما تا به حال به ما جرم رفتن” Dusek گفت. “سه دقیقه از نیمه دوم شد مهم است. ما نیاز به برخی از حرکت. من احساس می کردم این بود که این می تواند آخرین نیم فصل ما و من نمی خواهم که دوباره. اعصاب رفت.”

Dusek آمار 3-اشاره گر و سوار خط برای یک لیآپ برای شروع ، پس از Kenzie هیوز به ثمر رساند برای Tommies کسی Sieben آمار یک جفت رایگان می اندازد و یک 3-اشاره گر از پایه به گرفتن دائمی منجر شود. Dusek اضافه شده 3-نقطه شات و 3 نقطه بازی بعد از آن در سه ماهه.

گرفتن گل پنج سریع امتیاز برای باز کردن چهارم به بالا رفتن 44-35 و به طور پیوسته به دور کشیده.

“بچه ها خیلی amped تا در نیمه اول” گرفتن مربی لوری Sieben گفت. “و آنها را ناراحت کننده زمانی که ما به ثمر رساند. در نتیجهی ما گفت که آنها را به حل و فصل کردن و ما رو به توپ در داخل. که باز همه چیز را برای جولیا. او نمی ترسم. او یک رقیب.”

تامپسون باز گشت شانس صدمه دیده بودند که هیوز دچار آسیب پا در دقیقه آخر سه ماهه سوم. Standout گارد بود کمک کردن دادگاه و تنها به طور خلاصه با قابل توجه لنگی چهارم.

“که بود,” تامپسون مربی Jason Brend گفت. “که در آن نقطه ما تنها چهار. ما به ثمر رساند و شش بقیه راه است.ما نیست که در سه ماهه چهارم ما را دوست دارند. اما آن را برای عدم تلاش است.”

جید Welke 15 امتیاز به رهبری Tommies. هیوز به پایان رسید و با 12.

خواهران دوقلو Cassie و Carlee Sieben اضافه 14 و 13 امتیاز به ترتیب به عنوان قرار گرفتن سه بازیکن در دو چهره است. Carlee Sieben dribbled از ثانیه های پایانی بازی, مشاهده ساعت به گرفتن جشن آغاز شد.

“در سال گذشته هنگامی که ما از دست این بازی, این یک احساس خوب,” Carlee Sieben گفت. “برای برنده شدن در حال حاضر آن را احساس می کند خیلی خوب است. که از دست دادن سال گذشته به ما انگیزه زیادی.”

گرفتن یک 21-3 رکورد به دولت است. تامپسون در بسته 19-5.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>