گرفتن می کشد دور از راگبی برای دولت چهارم و برنده شدن در کلاس B مسابقات بسکتبال دختران

“آنها می توانند صدای آن را کم و نمره” Brossart راگبی دختران دبیرستان مربی تیم بسکتبال گفت. “شره دفاع از خود را در داخل و آمار آنها را خارج عکس.”

آن را داخل بازی که کردم به راگبی در روز پنج شنبه در بحرانی کشش. گرفتن دور کشیده با نزدیک به سه ماهه سوم و گل 61-45 پیروزی در برابر پلنگ در یک چهارم نهایی از داکوتای شمالی کلاس B دختران دبیرستان بسکتبال مسابقات در بتی Engelstad سیووکس سنتر.

راگبی در 26-20 از اخلال گران پس از سارا Blessum رایگان پرتاب 2:24 به نیمه دوم. اما گرفتن جواب با 10 امتیاز شروع 14-5 اجرا به سه ماهه سوم و فرمان را.

پنج نفر از هفت Grafton زمینه اهداف در اجرای آمد از زیر سبد است. هیچ یک از دورتر از 12 فوت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اسپویلر مربیان’ گزارش ارزیابی کار کرده است.

“ما دیدیم که آنها در پشت پست بازیکنان در زمان دفاع در” گرفتن مربی لوری Sieben گفت. “ما احساس کردیم که یک مزیت برای ما است که ما می تواند در داخل لمس به پایان برساند در اطراف لبه. دختران ما انجام یک کار خوب پیدا کردن پست های ما.”

دانشجوی سال اول 6-پا-3 شروع مرکز واکر Demers و 5-10 رزرو آنا Carignan هر حال یک جفت از نزدیک محدوده سبد در سه ماهه سوم سال جاری اجرا شود.

“ما باز پایین پایین” واکر گفت. “ما در هر بازی و تست آب تا زمانی که ما پیدا کردن چیزی است که کار می کند. ما در ارتفاع مشغول به کار بود. در حاصل کار دو تیم ما صحبت در مورد پخش كردن, همه چیز بهتر است. که باز همه چیز را در داخل.”

واکر به پایان رسید با یک دو دو با 11 امتیاز و 15 ریباند منجر به اخلال گران به 35-26 استفاده بر روی تخته. “وجود دارد هیچ سحر و جادو برای بازگشت,” Sieben گفت. “ما بر روی آن تاکید و بچه ها در آن کار می کنند. ما تا به حال انرژی و تلاش است.”

گرفتن حال 17 دوم-شانس امتیاز توهین آمیز پرتاب ریباند.

“ما داد تا بیش از حد بسیاری از ریباند” Brossart گفت. “که به کشته شدن ما. ما به آنها 2-3 عکس در بسیاری از اموال. شما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد در برابر یک تیم مانند گرفتن.

“من خوشحال با ما سه ماهه چهارم. ما به سبد خرید بیشتر. اما ما حفر خودمان را به بیش از حد عمیق از یک سوراخ است.”

گرفتن چراغ 40-25 بعد از سه چهارم و ساخته شده است به نفع خود به عنوان بسیاری از 17 در فینال هشت دقیقه است. راگبی رو نزدیک تر از 11 در سه ماهه چهارم.

جولیا Dusek تا به حال 15 امتیاز و Carlee Sieben 14 منجر به متعادل جرم برای 22-3 دوم-کشت اخلال گران.

راگبی دولت runner-up فصل گذشته بود گام توسط بروک Blessum و Mykell Heidlebaugh هر کدام با 13 امتیاز. از دست دادن کاهش یافته راگبی به 21-4.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>