دولت به بازسازی SFIO; افزایش نیروی انسانی به 350 در کاوشگر آژانس

دهلی نو: دولت تنظیم شده است به بیش از دو برابر نیروی انسانی در تقلب جدی بررسی دفتر (SFIO) به حدود 350 به عنوان آن را همچنان به تلاشهای خود برای جلوگیری از شرکت های بزرگ مانند ،
شرکت معین وزارت امور Injeti Srinivas گفت: این روند در بیشتر مسلکی و ساده SFIO.
“شرکت های بزرگ تقلب بسیار پیچیده هستند. تمام چالش در گرفتن مردم با کیفیت با دامنه تخصص (برای SFIO).
“قدرت نیز به طور قابل توجهی افزایش یافته. وجود دارد یک پیشنهاد برای افزایش آن از 133 به نزدیک به 350,” Srinivas گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه.
این SFIO که می آید تحت, شرکت, امور, وزارت, بررسی یقه سفید جرایم است و در حال حاضر در حال کاوش در مورد مشخصات بالا مانند IL&FS شکست.
با توجه به Srinivas وزارت است که در روند بازسازی این سازمان به خصوص با توجه به تعداد موارد در حال بررسی و همچنین به احتمال زیاد موارد جدید به SFIO.
“این تعلیق با SFIO امروز نزدیک به 90 و 20 تا 30 موارد اضافه شده در هر سال,” او گفت:.
در پیشنهاد تغییر ساختار و افزایش نیروی انسانی Srinivas گفت: این امر می تواند انجام شود در یک کالیبره شیوه ای.
“وجود خواهد داشت کادر پست ها در سطح ورود و باید برخی از ارتقاء پست اما در سطوح میانی و ارشد بسیاری از (مردم) نمايندگان را به آمده است.
“مردم بر نمايندگان می توانید اقامت به مدت هفت سال است و هیچ موضوع مهم تداوم” او اشاره کرد.
این وزارت نیز راه اندازی 12-عضو سطح بالا پنل برای آماده سازی یک تحقیق کتابچه راهنمای کاربر برای SFIO.
ریاست Srinivas کمیته اتحاد SFIO مدیر Amardeep سینگ Bhatia رسمی از اجرای اداره و طرفداران در میان دیگران به عنوان اعضای.
“کمیته تدبیر همه جانبه دستی برای انجام تحقیقات موثر در هماهنگی با مقررات مربوطه عمل می کند…” را به عنوان در هر سفارش صادر شده توسط وزارت در روز جمعه.
جدا از آماده سازی دستی به پلاگین ممکن است نقاط ضعف است که ممکن است مانع SFIO بررسی کمیته را مشخص کنید انطباق آیین دادرسی کیفری و آیین دادرسی مدنی در آژانس.
طبق سفارش پنل را تعریف دامنه قدرت و همچنین روش های مورد نیاز و اعطا بر این سازمان را بررسی ماموران مختلف مربوطه عمل می کند.
در میان دیگر تلاش های این کمیته خواهد آمد تا با یک روش برای حفظ بررسی خاطرات و به روز رسانی ،
این پنل نیز توسعه “یک تجزیه و تحلیل دقیق تر از مسائل در نور مربوط به شرکت های بزرگ تقلب و روش موثر برای مقابله با چالش ها” به منظور گفت.
این می تواند انجام شود بر اساس یک بررسی اولیه از دسترس اسناد و مدارک موجود و روش و روش و به دنبال آن سازمان است. (سازمان)

مقاله قبلیپنج نفر از کرالا تست مثبت برای کرونا ویروس

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>