دولت باید توقف جنایات در کارگران مهاجر: Mayawati

لکنو: Bahujan Samaj حزب (BSP) supremo Mayawati روز دوشنبه گفته است که گزارش شده است از جنایات کارگران مهاجر در حال انجام در سراسر کشور مستند.

به سایت میکرو وبلاگ نویسی, توییتر, Ms Mayawati گفت: “این گزارش و تصاویری از جنایات تبدیل شده اند رایج در رسانه ها اما مجازات کارگران مهاجر با اسپری حشره کش در بالا را در بریلی ضلع است که ظلم و ستم و رفتار غیر انسانی که بسیار زمینه صادر کند. دولت باید بلافاصله توجه است.”
به ویژه تعداد زیادی از کارگران مهاجر عبور کرده دهلی مرز و مجموعه ای را نسبت به مقصد خود را با پای پیاده طی این مستند. در این جهت تا وزیر یوگی Adityanath ترتیبات اتوبوس, مواد غذایی و سرپناه انجام شد برای این کارگران.
پیش از این BSP honcho تا به حال مورد ستایش قرار داد بسته مالی اعلام شده توسط این مرکز در طول مستند و گفته بود که ترتیبات باید برای آن دسته از افراد که در حال سفر در مسافت های طولانی با پای پیاده به طوری که آنها می توانند با خیال راحت به خانه های خود به جای اینکه رشته. (سازمان)

مقاله قبلیروبات کمک به مبارزه با COVID-19 در جهان و شاید به زودی در هند بیش از حد
مقاله بعدیCovid-19: دولت تحریم تومان 17.65 Cr برای ثبت نام کارگران ساختمانی

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>