دولت معکوس تصمیم بر باز شدن مدارس, الکترونیکی, متر

Dr Jitendra مداخله صحبت می کند به LG
UT ممکن است تازه تماس در جاده/رمز مالیاتی

Sanjeev Pargal

جامو ژوئن 3: اتحادیه قلمرو دولت امروز انصراف تصمیم گیری در آماده سازی برای بازگشایی موسسات آموزشی از 15 ژوئن و نصب و راه اندازی بیشتر کنتورهای الکترونیکی در جامو از کشمیر بخش و مجموعه ای بود برای پرداختن به نگرانی های مردم و حمل و نقل در اعمال اضافی جاده/رمز مالیات بر وسایل نقلیه قدیمی.
تصمیم گیری معکوس شد در مداخله اتحادیه وزیر امور خارجه (MoS) در دفتر نخست وزیری (PMO) Dr Jitendra سینگ که به صحبت کرد معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu در تلفن از دهلی نو و مطلع او در مورد نگرانی های مطرح شده توسط مردم بیش از سه تصمیمات گرفته شده توسط اتحادیه قلمرو دولت از جمله اعمال اضافی جاده/رمز مالیات بر وسایل نقلیه قدیمی, آماده سازی برای بازگشایی دانشگاه ها و موسسات آموزش نصب و راه اندازی بیشتر کنتورهای الکترونیکی در جامو.
یک بیانیه رسمی صادر شده توسط J&K دولت به نقل از مشاور به معاون فرماندار KK شارما Incharge مدرسه وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت که دولت گرفته هر گونه تصمیم گیری برای بازگشایی مدارس در 15 ژوئن در قلمرو اتحادیه.
مشاور گفت که دستورالعمل صادر شده به مدارس برای اطمینان از مایع از مدارس محل در نظر COVID-19 سراسر جامو و کشمیر.
“درست است”,,,, Dr Jitendra سینگ توییتی در پاسخ به این اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی (DIPR) توییت اعلام کرد که این تصمیم دولت است که این مدارس در حال بازگشایی در ژوئن 15.
ارزشمند به ذکر است که تعداد زیادی از والدین این دانش آموزان تا به حال ابراز نگرانی دولت جهت آماده سازی برای بازگشایی موسسات آموزشی از 15 ژوئن. مردم تا به حال واکنش نشان دادند بسیار با عصبانیت به تصمیم گیری و تصمیم به ارسال قوم و خویش خود را به مدارس حتی اگر آنها باز توسط اتحادیه قلمرو دولت به عنوان وجود دارد بدون اجازه در تاج موارد مثبت.
مردم نیز گرفته شده تا این موضوع را با دکتر Jitendra سینگ که زنگ زد تا معاون فرماندار و مطمئن است که تصمیم معکوس شده است.
منابع گفت: Dr Jitendra سینگ نیز گرفته شده تا این موضوع از اعمال اضافی جاده/رمز مالیاتی بر وسایل نقلیه ثبت شده در جامو و کشمیر با معاون فرماندار.
با توجه به منابع بسیار قرار داده شده تصمیم در حال بررسی توسط UT دولت و نگرانی از مردم و حمل و نقل خواهد بود به طور کامل پرداخت.
Dr Jitendra سینگ قابل درک است که با اشاره به ستوان فرماندار که اضافی جاده/رمز مالیاتی را به شدت تحت تاثیر قرار مردم از جمله حمل و نقل در زمانی که جامو و کشمیر عبور از بحرانی فاز Coronavirus و فعالیت های اقتصادی آمده است به وقفه.
در ضمن اصل کار قدرت بخش توسعه (PDD) Rohit Kansal است که سخنگوی دولت گفت: در جلسه امروز که یک لاخ متر هوشمند هر یک در جامو و سرینگر (مجموع دو لاخ متر در J&K) نصب خواهد شد.
مردم قبلا مطرح در جامو بیش از خبری که نصب و راه اندازی متر هوشمند تقریبا در جامو از سرینگر.
دولت جزوه امروز روشن ساخته است که یک لاخ متر هر حال نصب در هر دو جامو و سرینگر شهرستانها.
در این نشست Kansal فاش کرد که این پروژه اجرای آژانس RECPDCL در حال حاضر قادر به تهیه 1.15 لاخ متر تا تاریخ. او گفت: موجود متر خواهد بود که توزیع به طور مساوی بین دو شهرستانها سرمایه از سرینگر و جامو. علاوه بر نیاز از بودجه باقی مانده 85000 متر گرفته خواهد شد تا با وزارت نیرو دولت هند به طوری که هدف از یک لاخ متر برای هر شهر یعنی جامو و سرینگر می توان به دست آورد.
زمینه نصب و راه اندازی متر برنامه ریزی شده است برای شروع از ماه ژوئیه سال Kansal گفت.

مقاله قبلی26 زنان باردار, 5 BSF مردان تست +ve برای COVID-19 در کشمیر
مقاله بعدی15 jawans از ارتش, نیروی هوایی اسرائیل BSF, CRPF, JKP در میان 30 +ve در جامو

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>