دهلی نو: دولت مرکزی تغییر نام موسسه برای دفاع مطالعات و تجزیه و تحلیل (IDSA) یک دولت اتاق فکر به عنوان منهر Parrikar موسسه برای دفاع مطالعات و تجزیه و تحلیل به منظور “افتخار تعهد و میراث” از اواخر وزیر دفاع.

Parrikar بود که وزیر دفاع از نوامبر 9, 2014 به 14 مارس 2017, درگذشت در 17 مارس سال گذشته در پنجی در گوا با توجه به سرطان لوزالمعده است.

او هدایت وزارت دفاع “را از طریق چالش های سختی از حملات مانند پتهنکت و یوری و در پاسخ به این نمونه جسارت” گفت: دولت در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“مظهر صداقت و تعهد در زندگی اجتماعی در طول کار خود را در اواخر منهر Parrikar فوق العاده ای نشان داد مبارزه با روح مصرف در تقابل با شهامت و بی باکی” بیانیه اشاره کرد.

زمانی که Parrikar شد وزیر دفاع هند شاهد یک سری از تصمیم گیری است که “افزایش امنیت آن ظرفیت را افزایش داد, بومی دفاع تولید و bettered زندگی سابق خدمتگزاران” آن را گفت.

او را “بزرگترین” سهم بود که نسبت به اجرای طولانی یک رتبه یک حقوق بازنشستگی (OROP) تقاضا برای نیروهای مسلح در بیانیه ای گفت:.

این تغییر نام از IDSA “را تراز چشم انداز و آرمان های برتر دفاع موسسه با کمک از سابق Raksha Mantri و Padma بوشان awardee” گفت: این بیانیه است. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im