یک تکنسین آزمایشگاه دارای avipiravir داروهای مورد استفاده در درمان coronavirus در اوا داروسازی تسهیلات در قاهره مصر روز شنبه, ژوئیه 12 سال 2020 است. اوا داروسازی پیشرو در مصر شرکت داروسازی تولید دو داروی مورد استفاده در درمان COVID-19 بيمار — remdesivir برای موارد شدید در بخش مراقبت های ویژه و avipiravir نشان داد برای موارد متوسط. (AP Photo/نریمان ال-Mofty)

دهلی نو: دولت در روز دوشنبه منتشر شد دستورالعمل از چهار طرح برای توسعه فله دارو و تجهیزات پزشکی پارک ها در کشور به ترویج تولید داخلی.

“در خط با چشم انداز نخست وزیر شری, Narendra Modi طرح شده اند conceptualised برای ساخت هند ‘آتما Nirbhar’ در بخش داروسازی,” اتحادیه وزیر مواد شیمیایی و کود D V Sadananda Gowda گفت.

هدف این است که به هند متکی به خود در تولید 53 بحرانی مواد فعال دارویی (APIs) و یا کلید شروع مواد (KSMs) و در تولید دستگاه های پزشکی که برای هند است و مهمتر وابسته به واردات گفت: در یک سری از توییت.

این طرح به دنبال کاهش وابستگی کشور به واردات بحرانی Api/ KSMs و دستگاه های پزشکی او اضافه شده است.

“جزئیات طرح های کشیده شده دقت داشتن در عمق مشاوره با ذینفعان از جمله صنایع و دولت. انتخاب محل سکونت خود را بر اساس معیارهای عینی و در روح رقابتی فدرالیسم” Gowda گفت: در یک صدای جیر جیر.

به طور مشابه, تولید کنندگان واجد شرایط انتخاب خواهند شد برای PLI طرح بر اساس نمرات به دست آمده در معیارهای ارزیابی به عنوان در هر دستورالعمل او اضافه شده است.

“پشتیبانی شده توسط هر دو دولت مرکزی و دولت این پارک خواهد بود بر اساس پلاگین و بازی با قبل از مصوبات قانونی دولت از هنر و زیرساخت اتصال عالی و مقرون به صرفه زمین رقابتی ابزار اتهام و قوی R & D اکوسیستم و غيره” Gowda گفت.

این خواهد شد به طور قابل توجهی کاهش زمان و هزینه سرمایه گذاری برای ایجاد واحدهای تولیدی است. علاوه بر این واحدهای جدید خواهد بود واجد شرایط برای تولید مرتبط تشویقی (PLI) طرح دولت او اضافه شده است.

“من مطمئن هستم که این طرح را استنباط پاسخ خوب از شرکت های علاقه مند. این پارک خواهد بود قادر به جذب سرمایه گذاری قابل توجهی نیز به عنوان آخرین فن آوری” Gowda گفت.

هنگامی که عملیاتی در حدود دو تا سه سال این پارک ایجاد خواهد کرد هزاران نفر از مستقیم و غیر مستقیم شغل, کاهش وابستگی به واردات و هند دارویی جهانی hub او اضافه شده است.

این ایده نیز به سیمان هند موقعیت جهانی مواد مخدر تامین کننده. در حال حاضر به عنوان شناخته شده به رغم مختلف شانس هند عرضه, بحرانی داروها مانند هیدروکسی کلروکین و پاراستامول به تعدادی از کشورهای خود به درخواست Gowda گفت.

“در حال حاضر به ارزش در حدود دلار 40 میلیارد بخش داروسازی می تواند رسیدن به دلار از 100 میلیارد دلار تا سال 2024 داده حمایت از حق و در نتیجه کمک به دستیابی به PM هدف از ساخت هند یک دلار 5 تریلیون اقتصاد تا سال 2025. من از یک شرکت باور است که این طرح را به اثبات می شود یک نقطه عطف برای صنعت داروسازی,” او اضافه شده است. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im