دولت سفارشات اعمال شب مقررات منع رفت و آمد در سراسر UT

Bust Stand at Green Zone district in Poonch remains deserted as lockdown 3.0 began on Monday. —Excelsior/Gurjeetbhajan
مجسمه نیم تنه ایستاده در منطقه سبز منطقه در Poonch باقی می ماند خالی از سکنه به عنوان مستند 3.0 آغاز شد و در روز دوشنبه. —اکسلسیور/Gurjeetbhajan

یودهمپور تاج-رایگان, Jammu گزارش یک مورد دیگر

Excelsior خبرنگار

جامو مه 4: UT دولت امروز دستور اعمال شب مقررات منع رفت و آمد در جامو و کشمیر در حالی که به عنوان وجود دارد مطلقا هیچ تاثیری بر روی زمین در مورد دیروز تسهیلات داده شده توسط دولت در نارنجی و سبز مناطق متشکل از هفت منطقه جامو منطقه با محدودیت تداوم آنها زودتر بی باک امید از مردم به خصوص فقرا rehriwallahs و مغازه داران برخورد با غیر ملزومات موارد که امیدوار بودند از سرگیری فعالیتهای تجاری خود را به عنوان آنها بدترین آمار در مورد ماه و نیمه بلند مستند.
در همین حال یک پیرمرد از Ashok ناگار Satwari امروز آزمایش مثبت برای COVID-19 در یک آزمایشگاه خصوصی جامو گرفتن تاج موارد در منطقه به 62 و فعال موارد به هشت. این بود که پس از نزدیک به 20 روز است که جامو منطقه گزارش COVID مورد به عنوان آن گذشته 26 بيمار درمان شده اند و مرخص شد.
UT سخنگوی دولت و اصل کار برنامه ریزی توسعه و نظارت بر بخش Rohit Kansal اعلام کرد اعمال شب مقررات منع رفت و آمد در تمام مناطق جامو و کشمیر از طریق یک صدای جیر جیر.
“ممنوعیت (حکومت نظامی) در جنبش در تمام مناطق بین 7 ساعت و 7 هستم. هیچ حرکتی بدون عبور می کند. اورژانسهای پزشکی معاف,” Kansal توییتی.
شب گذشته دقیق دستورالعمل های منتشر شده توسط رئیس, منشی, BVR Subrahmanyam برای مستند 3.0 از مارس 4-17 اعلام کرده بود که جنبش مردم به جز در مواقع اضطراری باقی خواهد ماند و ممنوع از 7 ساعت به 7 هستم.
سفارش صادر شده توسط منطقه دادرس جامو Sushma Chouhan گفت: این جنبش از افراد برای همه غیر ضروری فعالیت های بین 7 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر در سرزمینی محدوده منطقه جامو محدود باقی خواهد ماند. منطقه دیگر دادستانی نیز با دستور مشابه.
معاون کمیسر کتهوا نیز اعمال محدودیت در سراسر منطقه از 7 ساعت به 7 am در بخش 144 CrPc.
یودهمپور منطقه امروز نیز شد COVID رایگان به عنوان آن دو باقی مانده در بيماران درمان شده اند برای کوروناویروس. یودهمپور تا به حال در مجموع 20 نفر. یک 82 سال از Narsoo, Chenani شده است برای درمان کرونا شد و امروز منتقل به غیر COVID بیمارستان برای درمان بیماری های دیگر در حالی که فرد دیگری از رمنگر است که با قرار دادن در پایین Roop نگر, Jammu and تبدیل شده بود کرونا مثبت در ASCOMS Sidhra نیز از بيمارستان مرخص شده از GMC, Jammu.
معاون کمیسر یودهمپور Dr Piyush singla sv (sv) گفت: 1500 نمونه های جمع آوری شده در یک روز در یودهمپور به عنوان منطقه شده است جمع آوری نمونه از یودهمپور, Doda, Ramban و Kishtwar مناطق. همه کارگران, کارگران و دیگران که از خارج قرار دارد به نمونه تست در یودهمپور او اضافه شده است.
“دولت منطقه راه اندازی 56 قرنطینه مراکز با ظرفیت 4378 افراد در مکان های مختلف در منطقه و موثر ترتیبات شده اند در محل قرار داده برای عملکرد مراکز” دکتر singla sv (sv) گفت.
او گفت: 11 تیم در بخش بهداشت و درمان مشغول به کار هستند در مکان های مختلف به جمع آوری نمونه و بیش از 2400 نفر از چهار منطقه بازگشته اند از خارج J&K. نمونه ها در حال ارسال به صورت تست در فرمان بیمارستان یودهمپور و دولت کالج پزشکی (GMC), Jammu.
دولت نیز راه اندازی حمل و نقل قرنطینه-تقدیر-مجموعه نمونه مرکز در مالیات غیر مستقیم و مالیات در Nagrota که در آن همه مردم که از دره کشمیر غیر قابل تنظیم در حرکت نگه داشته شود و در معرض آزمایش نمونه. آنها را مجاز به ورود جامو تنها در صورتی که آزمایش تاج منفی و اگر مثبت آنها خواهد بود سر راست فرستاده شده به COVID بیمارستان در جامو..
زیر بخشی افسر پلیس (SDPO) Nagrota موهان لعل شارما گفت: 11 نفر امروز در معرض آزمایش نمونه در حمل و نقل قرنطینه-تقدیر-مجموعه نمونه مرکز.
تعداد زیادی از مردم زنگ زد تا Excelsior و در مورد تصمیم دولت برای اعمال مقررات منع رفت و آمد از 7 ساعت به 7 هستم در زمانی که وضعیت در COVID-19 جلو بود به خوبی در مقایسه با گذشته بویژه در منطقه جامو که در یودهمپور منطقه تبدیل شده است COVID آزاد در حالی که جامو کردم فقط یک مورد امروز است. Doda, Kishtwar و Poonch ندارد حتی یک مورد وجود دارد در حالی که یکی تاج مثبت در مورد هر یک در Kathua Ramban, Reasi و Rajouri.
گزارش های دریافت شده از چهار منطقه نارنجی مناطق از جمله Reasi, Ramban, یودهمپور و Rajouri و سه منطقه سبز مناطق شامل Poonch, Doda و Kishtwar مناطق گفت: هیچ چیز زیادی تغییر در این مناطق به عنوان مستند 3.0 آغاز شد و امروز با محدودیت ادامه داد: به عنوان آنها در مستند 2.0.
افسران ارشد در برخی از مناطق اذعان کرد که تا کارگران از خارج جامو و کشمیر در حال رسیدن در این مناطق محدودیت در نیروی باقی خواهد ماند اما تسهیلات داده خواهد شد و به تدریج به عنوان در هر UT دولت منظور صادر شده از شب گذشته است.
اما آنها گفتند: برخی تسهیلات داده می تواند در روزهای آینده.
تراشه چندین تماس پریشانی از rehriwallahs کوچک مغازه داران و دیگر روزانه دستمزد حقوق بگیران که آنها در آستانه گرسنگی اگر کسب و کار خود فعالیت نیست از سر گرفت و در مدت کوتاهی.
در ضمن 85 سال, پیر مرد, نقطه از Ashok ناگار Satwari بود امروز تست مثبت برای COVID-19 در یک آزمایشگاه خصوصی. حال تصمیم گرفتند برای تاج آزمون از انسان به عنوان توصیه شده توسط پزشک خصوصی برای درمان ارتوپدی. او تا به حال سفر تاریخچه امریتسار در ماه مارس است.
اما پزشکان تصمیم به برگزاری تازه خود را تست در دولت کالج پزشکی (GMC), Jammu فردا برای تایید.
با این جامو منطقه تبدیل شده بود که تاج-رایگان تاریخ و زمان آخرین هفته است دوباره پیوست لیست مناطق با داشتن تاج بیماران. جامو منطقه است و در مجموع از 27 COVID-19 موارد مثبت, 26 از آنها در حال حاضر تحت درمان و مرخص شد. علاوه بر این, Jammu, Rajouri, Kathua Ramban و Reasi نیز یکی فعال و مثبت در مورد هر یک. Samba سه فعال موارد است.
جامو منطقه است و در مجموع هشت فعال مثبت تاج موارد در حال حاضر به عنوان برابر مجموع 62 به عنوان 53 بيمار درمان شده اند و مرخص شد در حالی که شده است وجود دارد یک مرگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>