دولت مسائل توجه به توییتر پس از اخیر هک هدف بالا جهانی-مشخصات کاربران

دهلی نو: هند cybersecurity گره آژانس CERT-در اتحاد با صدور اطلاعیه به توییتر درخواست میکرو پلت فرم وبلاگ نویسی برای جزئیات کامل از جهانی اخیر هک هدف بالا مشخصات کاربران آن را به عنوان به دنبال اطلاعات کاملی از تعداد کاربران هند آسیب دیده و همچنین تاثیر بر روی داده های یک منبع گفت.

منبع ضروری برای توسعه گفت PTI که CERT-در نیز خواسته توییتر برای کسب اطلاعات در تعداد کاربران از هند که بازدید مخرب توییتهایی و لینک و اینکه آیا تحت تاثیر قرار کاربران مطلع شده است توسط پلت فرم مورد دسترسی غیر مجاز به حساب توییتر خود را.

دولت همچنین خواستار اطلاعات آسیب پذیری سوء استفاده توسط مهاجمان و طرز عمل از حمله و به دنبال جزئیات درمانی اقدامات صورت گرفته توسط توییتر برای کاهش تاثیر این حادثه هک.

توییتر نبود فورا در دسترس است برای نظرات.

هندی, Computer Emergency Response Team (CERT-در) چرخش به عمل و پس از گزارش که هکرها به دست اورد دسترسی به توییتر را به سیستم برای هک حساب های بسیاری از شرکت های بزرگ جهانی و رهبران و سیاستمداران مشهور و کسب و کار.

حمله سایبری به حال هک حساب توییتر جهانی بالا مشخصات کاربران – از جمله رئیس جمهور سابق آمریکا, باراک اوباما, دموکرات ریاست جمهوری جبهه-دونده جو بایدن به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از رهبران شرکت های بزرگ از جمله مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk – روز چهارشنبه در یک ادعا بیت کوین اومدی. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>