Union Minister for Finance and Corporate Affairs Nirmala Sitharaman speaking on Budget 2020-21, in Mumbai on Friday. (UNI)
اتحادیه وزیر امور مالی و امور شرکت ها Nirmala Sitharaman صحبت در بودجه 2020-21 در بمبئی در روز جمعه. (UNI)

چنای: اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman امروز گفت که دولت مشغول به کار بود به سمت هدف از رسیدن به هشت درصد نرخ رشد.

اینتر-بازیگری با ذینفعان از جمله اقتصاددانان دانشگاهیان و کارشناسان سیاست در موضوع ‘Jan Jan ka بودجه (بودجه برای مردم) در اینجا او گفت: سرمایه گذاری مستقیم خارجی افزایش یافته و به سطح حداکثر و ذخایر ارز خارجی دست نخورده بود.

“دولت در حال کار به سمت هدف از رسیدن به هشت درصد نرخ رشد” او اضافه شده است.

اشاره به این که معرفی یک سیستم جدید بر درآمد-مالیات یک فکر جدید برای کاهش عوارض در پر کردن اظهارنامه مالیاتی او گفت: بیشترین مراقبت خواهد بود با توجه به MSME کارآفرینان برای آنها یک سلول جداگانه خواهد بود راه اندازی شد به آدرس مسائل خود را.

او همچنین وعده داده است که وزارت دارایی بود و آماده برای کمک به در مواردی که وام محروم بودند توسط بانک ها به کسانی که وام.

رعایت که بودجه آماده شد برای دیدار با خواسته های مردم بهبود توسعه اقتصادی و ارائه مراقبت از جامعه Ms Nirmala گفت: دولت هدف بود برای نگه داشتن هر کس در حلقه حتی به عنوان بودجه تصویب شد در مجلس.

او گفت: نمایش تمام ذینفعان در نظر گرفته شده و گنجانده شده در بودجه بود که طولانی ترین دوره برای آماده سازی.

او گفت: 16 نقاط برجسته از بودجه گرفته شد از ذینفعان مختلف از توسعه روستایی و کشاورزی به تنهایی و در زمانی که بودجه آماده شود.(سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im