دولت به برخی از تسهیلات در, نارنجی, سبز مناطق; نه خیلی زیاد در منطقه قرمز

مدارس Varsities مشروب و مغازه ها و کافه هتل ها بسته باقی می ماند

* J&K overrules وزارت بهداشت سفارش در مناطق

Sanjeev Pargal
جامو آوریل 3: در خط با اتحادیه وزارت امور خانه (MHA) دستورالعمل های جامو و کشمیر دولت امروز به برخی تسهیلات در نارنجی و سبز مناطق اما هیچوقت اجازه مقدار فعالیت در منطقه از 4 مه. قبل از اعلام تسهیلات به UT دولت رد طبقه بندی مناطق اعلام شده از سوی اتحادیه و وزارت بهداشت و رفاه خانواده با اعلام جامو کتهوا و Samba مناطق جامو منطقه به عنوان منطقه قرمز بر اساس ارزیابی کلی از COVID-19 وضعیت و انتظار می رود جنبش رشته افراد به قلمرو اتحادیه در دو هفته آینده. دولت همچنین اعلام کرد کل کشمیر استان به عنوان منطقه قرمز.

اینجا کلیک کنید برای مشاهده کامل سفارش
دستورالعمل ها و دستورالعمل ها در مستند اقدامات در قلمرو اتحادیه J&K صادر شد امشب توسط رئیس, منشی, BVR Subrahmanyam که او نیز اتفاق می افتد به رئیس دولت کمیته اجرایی (SEC). دستورالعمل های بیشتر یا کمتر بر اساس MHA منظور صادر شده در مارس 1 برای مرحله سوم از مستند از 4 مه مه 17.
در منطقه قرمز منطقه یعنی جامو سامبا و کتهوا در منطقه جامو و کل کشمیر استان در حال حاضر علاوه بر اجازه فعالیت دولت اجازه حرکت افراد در وسایل نقلیه تنها اجازه فعالیت با حداکثر دو مسافر کنار راننده در چهار چرخ و بدون ترک سوار سوار در مورد دو چرخ.
تجارت الکترونیکی فعالیت (تحویل خانه و غیره) اجازه داده شد برای خدمات ضروری و مواد غذایی در منطقه قرمز.
اما در منطقه نارنجی یعنی Reasi, یودهمپور, Ramban و Rajouri مناطق جامو منطقه حرکت افراد در وسایل نقلیه مجاز است به صورت مجاز فعالیت با حداکثر دو مسافر کنار راننده در چهار چرخ و با هیچ ترک سوار سوار در دو ویلر.
“درون منطقه حرکت افراد نیز مجاز در منطقه نارنجی در فرد وسایل نقلیه مشابه با محدودیت مسافران در چهار و دو چرخ بر اساس عبور صادر شده توسط منطقه نگران باشند. تاکسی و تاکسی aggregators مجاز به رفت و آمد با یک راننده و دو مسافر تنها در حالی که تجارت الکترونیکی فعالیت (تحویل خانه و غیره) مجاز خدمات ضروری و کالا. دفاتر خصوصی می تواند تا 33 درصد قدرت به عنوان در هر مورد نیاز باقی مانده با افراد کار از خانه” منظور گفت.
در منطقه سبز منطقه یعنی Doda, Kishtwar و Poonch (که نیست گزارش یک تاج مثبت مورد) تمام فعالیت های که مجاز هستند در نارنجی مناطق خواهد شد مجاز است.
سایر فعالیت های مجاز در مناطق سبز شامل باز کردن همه مغازه ها به جز کسانی که ممنوع در سراسر قلمرو اتحادیه. باربر و مغازه ها و چشمه های معدنی و سالن ها نیز اجازه فعالیت در منطقه سبز که در آن اتوبوس می تواند تا 50 درصد گنجایش در داخل منطقه و مسیرهای بین پیوسته سبز منطقه.
فعالیت های که باقی خواهد ماند ممنوع در کل UT از J&K شامل تمام داخلی و بین المللی مسافرت هوایی از مسافران به جز برای خدمات پزشکی آمبولانس هوایی, امنیت, اهداف و یا برای مقاصد مجاز توسط وزارت امور.
تمام مدارس و کالج ها, دانشگاه ها, آموزشی/ آموزش مربیگری موسسات و غیره نیز بسته باقی می ماند در سراسر UT تا مارس 17 اما آنلاین/آموزش از راه دور مجاز خواهد بود. همه مسافر حرکت با قطار به جز برای اهداف امنیتی یا برای مقاصد مجاز توسط MHA باقی خواهد ماند و ممنوع است.
به هر ترتیب دولت, همه سینما, سالن, مراکز خرید, سالن مجتمع های ورزشی, شنا, نظر سنجی, سرگرمی, پارک, تئاتر, کافه مشروب مغازه ها رستوران ها سالن مونتاژ تحسین و مکان های مشابه بسته باقی می ماند.
حرکت افراد برای همه غیر ضروری فعالیت های ممنوع شده است بین 7 ساعت به 7 هستم. منظور گفت: منطقه دادستانی به موضوع خاص prohibitory سفارشات در این زمینه در بخش 144 از CrPC. اما افراد بالای 65 سال سن و کسانی که با شرکت morbidities زنان باردار و کودکان زیر سن 10 سال را در خانه بماند به جز برای ملاقات با الزامات ضروری و یا برای مقاصد بهداشتی.
خدمات مهمان نوازی دیگر از کسانی که مورد استفاده برای مسکن بهداشت و پلیس و مقامات دولتی بهداشت و درمان کارگران رشته افراد و امکانات قرنطینه بسته باقی خواهد ماند.
“اجتماعی, سیاسی, ورزشی, سرگرمی, علمی, فرهنگی, مذهبی توابع و دیگر تجمعات باقی خواهد ماند ممنوع در کل UT. تمام اماکن مذهبی و محل عبادت بسته خواهد شد ، جماعت مذهبی اکیدا ممنوع” به دستور دولت گفت.
قبل از صدور دستورالعمل برای مستند از مارس 4, دولت اعلام کرد تمام 10 منطقه کشمیر استان و سه منطقه جامو استان از جمله جامو سامبا و کتهوا به عنوان منطقه قرمز در حالی که Reasi, یودهمپور, Ramban و Rajouri مناطق جامو شد طبقه بندی شده به عنوان منطقه نارنجی و Doda, Kishtwar و Poonch منطقه به عنوان منطقه سبز.
طبقه بندی از چهار منطقه به عنوان منطقه نارنجی و سه نفر دیگر به عنوان منطقه سبز در خطوط با اتحادیه های بهداشت و خانواده وزارت رفاه سفارش.
در وزارت بهداشت, سفارش, چهار منطقه کشمیر سقوط کرد در منطقه پنج در نارنجی و سبز.
جامو منطقه اعلام شده است به عنوان منطقه قرمز وجود این واقعیت است که وجود دارد و نه حتی یک تاج, فعال, مورد, در حالی که Samba منطقه سه فعال موارد و کتهوا فقط یکی.
به دستور دولت گفت: دولت و UTs مجاز به در نظر گرفتن گنجاندن اضافی در مناطق قرمز یا نارنجی دسته بندی ها توسط مرکز بدون رقیق موجود طبقه بندی بر اساس ارزیابی ریسک.
“یک بررسی مفصل انجام شد در نظر گرفتن یک ارزیابی کلی از وضعیت مربوط به COVID-19 گسترش در جامو و کشمیر روند در موارد جدید و همچنین احتمال قریب الوقوع گسترش/سنبله در موارد جدید در نظر انتظار می رود جنبش رشته افراد به J&K در دو هفته آینده و خطر درک از وزارت بهداشت و درمان, vis-à-vis هر منطقه” منظور گفت.
منظور گفت: طبقه بندی مناطق بررسی می شود به صورت دوره ای و هر گونه تغییرات بیشتر خواهد شد ساخته شده توسط UT دولت در نظر داشتن هر گونه توسعه یا دستورالعمل از اتحادیه وزارتخانه ها و بهداشت و رفاه خانواده و امور.
مردم محلی گفته است که این 21,000 رشته مردم جامو و کشمیر در حال حاضر عبور Lakhanpur و رسیده های مختلف ستاد منطقه اداری قرنطینه. علاوه بر این, آنها گفت: حرکت مردم رشته تنظیم شده است از Lakhanpur به بعد و این به سختی می تواند یک زمین برای تبدیل جامو سامبا و کتهوا مناطق به مناطق قرمز به خصوص زمانی که نه وجود دارد و حتی یک فعال تاج در مورد جامو و هیچ تازه مورد گزارش شده برای چند روز در حالی که کتهوا منطقه فقط یک مورد و Samba سه فعال موارد است.
آنها از این نظر است که جامو سامبا و کتهوا باید نگه داشته شده است در نارنجی دسته در خط با طبقه بندی اتحادیه وزارت بهداشت به طوری که برخی از تسهیلات داده شد در این مناطق پس از نزدیک به یک و نیم ماه مستند.
آنها گفت: رشته مردم نیز در حال حرکت از طریق یودهمپور و Ramban در ولایت جامو-سرینگر ملی بزرگراه و هر دو این مناطق شده است. به عنوان منطقه نارنجی.
بیشتر آنها از این دیدگاه که 21,000 رشته مردم عبور کرده اند Lakhanpur از آوریل 25 را از طریق تنظیم حرکت وسایل نقلیه رسمی و آنها را به طور مستقیم اقدام به ولسوالی مقر اداری و قرنطینه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>