دولت گسترش کمک های مالی از Rs 1 cr به طرفداران برادری

Lieutenant Governor, Girish Chandra Murmu handing over a cheque to Registrar General of HC on Wednesday.
معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu توزیع بیش از یک چک به ثبت عمومی از HC در روز چهارشنبه.

Excelsior خبرنگار

جامو Apr 22: J&K دولت تبدیل شده است برای اولین بار در کشور برای تمدید کمک مالی به مالی مضطرب جوان طرفداران که معیشت شده اند به شدت ضربه به علت فقر و coronavirus مستند تحمیل شده از مارس 24 و بعد از آن تمدید تا آوریل 3.
ارائه حداقل کمک مالی به حامیان و طرفداران در زجر معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu تحویل چک تومان یک کرور به جواد احمد ثبت عمومی, J&K بالا دادگاه در حضور Abhinav شارما رئیس J&K دادگاه عالی کانون جامو.
Bipul Pathak, اصلی, وزیر به معاون فرماندار نیز در حال حاضر در این مناسبت است.
این مرحله از دولت است در ادامه اقدامات امداد اعلام کرد برای بخش های مختلف جامعه از جمله ثبت نام و ساخت و ساز ساختمان کارگران MGNREGA کار دارندگان کارت و ذینفع مختلف Pensionary طرح ،
در ضمن جامو و کشمیر دادگاه عالی کانون Jammu گفت که آن را تا به حال ساخته شده درخواست کتبی به دولت مرکزی و همچنین به ستوان فرماندار قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر برای ارائه کمک مالی به دولت جدید و نه چندان از نظر مالی خوبی کردن طرفداران در طول مستند دوره است.
مانند دیگر بخش های آسیب پذیر جامعه جدید و نه چندان از نظر مالی خوبی کردن طرفداران که زنده ماندن خود را روزانه درآمد تنها نیز ضربه قفل کردن و آن این واقعیت است که آورده بود به اطلاع ستوان فرماندار از طریق نمایندگی های ساخته شده در این راستا با درخواست برای آزادی کمک مالی در حمایت از چنین طرفداران گفت: نوار جمهور Abhinav شارما در حالی که ابراز قدردانی به ستوان فرماندار.

مقاله قبلیDr Jitendra مورد بحث COVID مسائل مرتبط با J&K مشاوران
مقاله بعدیآق comdrs کشته در برخورد Shopian

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>