Finance Minister Nirmala Sitharaman (L) and RBI Governor Shaktikanta Das (R) at RBI central board of directors in a customary post-budget meeting, in New Delhi on Saturday.
وزیر دارایی Nirmala Sitharaman (L) و RBI فرماندار Shaktikanta Das (R) در RBI مرکزی هیئت مدیره در یک عرفی پست-بودجه جلسه در دهلی نو در روز شنبه.

دهلی نو Feb 15:
وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در روز شنبه گفت که دولت این است که نظارت مزرعه اعتبار داده شده توسط بانک ها در مناطق روستایی و اضافه کرد که او انتظار دارد که برای پاسخگویی به افزایش هدف از Rs 15 لاخ کرور برای آینده مالی.
دولت در بودجه 2020-21 مطرح شده مزرعه وام disbursal هدف با 11 درصد به 15 تومان لاخ کرور برای آینده مالی و اختصاص Rs 1.6 لاخ کرور روپیه برای اجرای برنامه های مختلف در بخش کشاورزی و متفقین بخش آن را به عنوان تعقیب هدف دو برابر شدن درآمد کشاورزان توسط 2022.
دولت اختصاص داده است 75,000 تومان کرور روپیه برای PM-KISAN طرح برای آینده مالی است که همان برآورد بودجه برای این سال مالی اما بالاتر از تجدید نظر شده برآورد تومان 54,370 کرور.
“محدودیت اعتباری گسترش یافته است. من مطمئن هستم که آن را بر اساس محلی, سطح زمین مورد نیاز…ما انتظار داریم تقاضا برای رشد و اعتبار مورد نیاز نیز ملاقات با آن است. من در واقع از نزدیک نظارت بر بانک ها و پسوند خود را از تسهیلات اعتباری ویژه به مناطق روستایی است. بنابراین من فکر می کنم ما قادر خواهید بود برای دیدار با این که” او به خبرنگاران گفت: پس از پرداختن به هیئت مرکزی RBI در اینجا.
مزرعه اعتباری هدف مالی جاری تعیین شده است در Rs 13.5 لاخ کرور.
به طور معمول, مزرعه جذب وام با نرخ بهره 9 درصد است. اما دولت در ارائه 2 درصد بهره یارانه برای اطمینان از کشاورزان در کوتاه مدت, مزرعه, وام تا Rs 3 لاخ در نرخ موثر از 7 درصد در سال.
با توجه به پیشنهاد مگا تحکیم بخش عمومی بانک ها با وزیر اقتصاد گفت: هیچ بحث در مورد این مسئله در RBI جلسه هیئت مدیره در روز شنبه.
“من نمی بینم هیچ دلیلی برای بازگشت و یا هر دلیلی که است به خصوص ایجاد هر گونه تاخیر برای هر اعلان…شما را بشنود در آن آن را به عنوان زمانی که آن را می آید,” او گفت:.
سال گذشته در ماه اوت دولت اعلام کرد ادغام 10 بخش عمومی بانک ها به چهار. ایران بانک مرکزی هند و شرقی بانک تجارت هستند با هم ادغام می شود پنجاب بانک ملی, ساخت پیشنهاد نهاد دومین بخش عمومی بانک (PSB) از ژانویه 1 این سال است.
همچنین تصمیم گرفته شد به ادغام سندیکای بانک با Canara Bank و اللهبد بانک با بانک. به طور مشابه, آندرا بانک و شرکت بانک به تثبیت با اتحادیه بانک های هند است.
در آوریل 2019, Bank of Baroda در سه راه ادغام ورزش ادغام Vijaya بانک و دنا بانک با خود دارد.
SBI تا به حال با هم ادغام شدند پنج نفر از آن دانشیار بانک — بانک دولتی Patiala بانک دولتی بیکانر و جیپور بانک دولتی میسور, دولت, بانک مرکزی Travancore دولت و بانک مرکزی حیدرآباد به عنوان به خوبی به عنوان Bharatiya Mahila بانک با خود موثر مارس 2017. (PTI)

مقاله قبلیJ&K باعث می شود آن را به محله با وجود باریک از دست دادن به هاریانا
مقاله بعدیمنطقه جامو پدیدار قهرمان در 22nd, UT تکواندو C’ship

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de