دولت تصویب 350 تومان cr بسته امداد برای هشت دسته از افراد در J&K

Govt spokesman Rohit Kansal addressing a press conference in Jammu on Thursday.
سخنگوی دولت Rohit Kansal پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در جامو در روز پنج شنبه.

100 pc Health حسابرسی انجام می شود و با استفاده از نرم افزار

Excelsior خبرنگار

جامو May 30: جامو و کشمیر دولت را تایید کرده است بسته امداد به ارزش 350 تومان کرور روپیه برای هشت دسته از افرادی که آسیب دیده اند و Coronavirus همه گیر از جمله پرداخت 1000 تومان در هر ماه برای سه ماه برای بخش های مختلف و 25.000 تومان صف مقابل هر خودیاری گروه تحت Umeed’ طرح برای شروع و Rs 75,000 پس از آن.
تصمیم به این اثر گرفته شده توسط شورای اداری (AC) در آن جلسه دیروز اینجا تحت ریاست معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu و اعلام شد UT سخنگوی دولت و اصلی وزیر برنامه ریزی و توسعه و نظارت بر بخش Rohit Kansal در یک کنفرانس مطبوعاتی در این شب ،
Kansal همچنین اعلام کرد که دولت انجام خواهد شد و 100 درصد سلامت حسابرسی در کل دانشگاه تهران با استفاده از Swasthya Nidhi برنامه و این روند به احتمال زیاد ظرف بعدی یک هفته تا 10 روز است.
“ما در حال آگاه از این واقعیت است که مستند است منجر به سختی به تعداد زیادی از مردم. UT دولت تحت جهات از ال جی بوده و اجرای تعدادی از اقدامات رفاهی برای کارگران و کارگران بی بضاعت و غیره” Kansal گفت.
تحت پشتیبانی درآمد, دسته, دولت اختصاص داده Rs 46.40 کرور به ارائه 1000 تومان در هر ماه برای سه ماه به متنوع طبقه کارگر است.
این شامل Rs 35.2 کرور به حدود 1.76 لاخ کارگران ساختمانی; Rs 1.8 کرور به قایقی و Shikarawalas ثبت جهانگردی بخش (شماره 5791); Rs 8.1 کرور به راهنمایان گردشگری/ Ponywalas/ Palkiwalas/Pithuwalas ثبت نام با SMVDSB/SASB و TDAs (27000 عدد); Rs 0.255 کرور برای ثبت نام فعال پرورش دهندگان گل (تعداد 850 از 7000) و Rs 1.05 کرور به فروشندگان خیابانی (Rehriwalas, Phadiwalas, Thelawalahas) ثبت نام با SMC/JMC. کارگران ساختمانی که در حال حاضر پرداخت شده است به مدت یک ماه از طریق DBT.
به طور مشابه تحت حمایت از کسب و کار دسته 25.000 تومان در صف مقابل و در حال حاضر (و Rs 75,000 بعد) خواهد بود ارائه شده به تعادل SHGs در Umeed (شماره 30000) و Rs. 25,000 چشمگیر در حال حاضر (و Rs 75,000 بعد) به زنان کارآفرین/aggregators از طریق WDC (10000 گروه از 60000 زنان) و Rs 1 لاخ به Handloom/صنایع دستی SHGs (20000 SHGs) هزینه کل Rs 300 کرور.
علاوه بر این او گفت: شورای اداری نیز به تصویب رشته از اقدامات اداری که شامل تمدید/تمدید ثبت نام گواهی برای, مجوز, مجوز و سایر قانونی گواهی عدم سوء پیشینه فراتر از 31.03.2020 به 30.06.2020. لوی ثابت جزئی از قدرت به اتهام شده است معوق در رابطه با تمام ثبت موسسات تجاری در سراسر همه بخش ها تا 30.06.2020.
AC نیز تایید شده تشکیل یک کمیته تحت ریاست کمیسیون/وزیر صنایع و بازرگانی و اداری با دبیران/نمایندگان سرمایه گذاری, برنامه ریزی و توسعه PWD (R&B) جال شاکتی RDD و بخش های دیگر که لازم به بررسی دستور پرداخت به تامین کنندگان از هر گروه و روشن پرداخت به لوازم آن دیدار codal تشریفات. بیشتر این کمیته دیدار خواهد کرد به صورت روزانه به انتشار همه در انتظار بدهی که روشن برای پرداخت توسط 15.05.2020.
Kansal گفت که COVID 19 pandemic گسترش نرخ به طور قابل توجهی آهسته در جامو و کشمیر حتی در حالی که وجود دارد هیچ جایی برای خوشنودی و وضعیت مطالبات اضافی watchfulness.
“ما در ادامه به تعدادی از مناطق قرمز و ما باید همیشه هوشیار و مراقب باشند. زودرس سرزندگی و یا جشن می تواند هزینه های ما بسیار عزیز” او گفت:.
او افزود که دولت را بیشتر تقویت سیستم نظارت و روش. “ما در حال انجام یک 100% سلامت حسابرسی برای کل J&K با استفاده از Swasthya Nidhi برنامه. و این روند به احتمال زیاد ظرف چند روز آینده. ما به شدت تشویق استفاده از Aarogya Setu برنامه. و تا کنون بیش از 8 لاخ کاربران نصب برنامه در UT” او آگاه است. او خواستار ادامه خود خویشتن داری و رعایت نظم و انضباط.
“ما موقعیت فعلی ممکن است به نظر می رسد راحت اما اجازه دهید به شما یادآوری کنم که ما در حال برخورد با یک غیر قابل پیش بینی و خطرناک دشمن” گفت و مشاهده شده است که بسیاری از کشورهای همسایه را آموخته راه سخت زمانی که آنها را دیده اند موارد خود را نشان می دهد یک پرش ناگهانی به عنوان مثال زمانی که بسیاری از بازگشت شهروندان آزمایش مثبت است. ما هم تعدادی از دانشجویان و کارگران رشته در خارج از دانشگاه تهران که شروع به بازگشت به خانه. بیان کرد که هیچ جایی برای خوشنودی او افزود که اقدامات کافی گرفته شود در حالی که اجازه می دهد آنها را در داخل دانشگاه تهران.
دادن اطلاعات در مورد کنترل اقدامات او گفت: از این لحظه تعداد کل موارد در J&K 614 که تعداد موارد فعال است 390. 384 از این در کشمیر بخش و 6 در منطقه جامو.
“همانطور که شما در حال حاضر آگاه شده اند وجود دارد 216 بهبود که شامل کودکان خردسال و ما نیز تا به حال 8 ناگوار, مرگ و میر,” او گفت:.
کلی COVID وضعیت UT یک گزارش خوب کارت تا کنون گفت و افزود: “روزانه رای مثبت نشان داده است یک روند رو به پایین و دو برابر شدن میزان موارد مثبت است و قطعا آهسته.” او گفت: گزارش این صبح است نشان داد که UT تست نرخ همچنان در میان بالاترین در حالی که ما در صد افزایش همچنان به پایین و در نتیجه بالا دو برابر شدن نرخ است که بیش از 12 روز است. “ما مرگ و میر بالای 1 درصد است که بسیار پایین با توجه به تعداد موارد است. قابل توجه ترین بخش این است که بیش از 92 درصد از این موارد می توان پیش بینی کرد. همه این عوامل مثبت,” او اضافه شده است.
او ابراز قدردانی به مردم برای همکاری عالی در محدود کردن جنبش و کمک به حفظ موثر مستند. “این به ما کمک کرد تا به سرعت گسترش ویروس و در جای خود قرار داده قوی مهار استراتژی” او گفت:, و اضافه کرد که همچنین کمک به دست آوردن زمان با ارزش برای ساخت این ظرفیت مانند 17 مستقل/ اختصاصی COVID بیمارستان بیش از 20000 جداسازی تخت و نزدیک به 50000 غیر-بیمارستان قرنطینه تخت.
او گفت: UT پس تهاجمی استراتژی تست و همچنان در میان چند منطقه در کشور در این زمینه است. “در حالی که ما تست ظرفیت گسترش یافته از 1 آزمایشگاه به 4 آزمایشگاه تست میزان در حال حاضر حدود 1500 میلیون یکی از بالاترین در کشور” او آگاه است. “ما نیز به طور مداوم ramping تا امکانات ما – ما شروع با کمتر از 100 تست روزانه; چند روز پیش ما را شکست 1000 تست در هر روز مانع گفت و افزود: “دیروز ما انجام 1800 آزمون و ما در مدت کوتاهی شکستن 2000 آزمون/روز مانع”.
کنفرانس مطبوعاتی نیز شرکت داشتند Manoj Kumar Dwivedi, کمیسر/وزیر صنایع; Bhupinder Kumar, ماموریت, مدیر NHM و دکتر سید Sehrish عسگر مدیر اطلاعات و روابط عمومی است.

رشته دانش آموزان خواست برای پر کردن فرم
در جامو و کشمیر دولت امروز خواسته دانش آموزان رشته در دیگر نقاط کشور با توجه به کروناویروس مستند به ارائه اطلاعات لازم به آموزش عالی وزارت اگر آنها می خواهند به بازگشت به خانه های خود.
از دانش آموزان خواسته شده است به پر کردن فرم در J&K بالاتر وزارت آموزش و پرورش وب سایت jkhighereducation.nic.در.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>