دولت اصلاح قانون به قدرت برای افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل توسط Rs 8/لیتر در آینده

دهلی نو: دولت روز دوشنبه در اصلاح قانون به فعال کردن قدرت برای افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل توسط Rs 8 در هر لیتر در آینده است.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman منتقل اصلاح امور مالی لایحه سال 2020 به منظور بالا بردن حد به آن دولت می تواند به ویژه افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل به 18 تومان به ازای هر لیتر و Rs 12 بود.

اصلاح همراه با سرمایه گذاری, لایحه تصویب شد و بدون بحث در Lok سبها.

دولت تا به حال در 14 مارس مطرح وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل توسط Rs 3 در هر لیتر به بالا بردن اضافی 39,000 تومان کرور روپیه درآمد سالانه است. این وظیفه پیاده روی شامل Rs 2 لیتر افزایش در ویژه اضافی مالیات غیر مستقیم وظیفه و دوباره 1 در جاده ها و زیرساخت های فرایند.

این افزایش در زمان خاص اضافی مالیات غیر مستقیم وظیفه به حداکثر مجاز در قانون — 10 تومان در مورد بنزین و Rs 4 در مورد دیزل.

در حال حاضر از طریق اصلاحیه هشتم برنامه مالی عمل این حد افزایش یافته و به 18 تومان به ازای هر لیتر در مورد بنزین و Rs 12 در مورد دیزل.

این را قادر می سازد ارائه و هیچ تغییری در وظیفه مالیات غیر مستقیم در حال انجام است که در حال حاضر یک مقام رسمی گفت.

اصلاح می دهد قدرت به دولت برای افزایش وظیفه به Rs 8 در هر لیتر در بنزین و دیزل در هر زمان آن را بخواهد. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>