دولت تصویب فرد حتی فرمول برای عملیات حمل و نقل در J&K

View of a showroom which opened in Wave Mall of Jammu on Monday. -Excelsior/Rakesh
نمایی از یک نمایشگاه که باز در موج بازار جامو روز دوشنبه. -اکسلسیور/Rakesh

Ladakh اجازه می دهد تا گردشگران برای بازدید از اماکن مذهبی

3 رانندگان کامیون, ASI, 2 برادران در میان مثبت

Sanjeev Pargal

جامو ژوئن 8: اتحادیه قلمرو دولت J&K امروز با صدور دستورالعمل برای بهره برداری از حمل و نقل عمومی اتخاذ فرمول های عجیب و غریب-حتی که توسط دهلی نو پیشتر به کنترل آلودگی با تعداد عجیب و غریب وسایل نقلیه عامل در فرد شماره روز ماه و حتی تعداد وسایل نقلیه و حتی تعداد روز حتی به عنوان هتل ها, مراکز خرید و رستوران ها باز جامو شهر و حومه علاوه بر برخی از مناطق دیگر پس از نزدیک به دو ماه و نیم اما وجود دارد تعداد بسیار کمی از مشتریان.

اینجا کلیک کنید برای دستورالعمل های دقیق از حمل و نقل لاداخ و سالن, دستورالعملهای عملیاتی استاندارد
اتحادیه سرزمین لاداخ امروز نیز صادر شده و آن روش عملیاتی استاندارد (SOP) برای باز کردن 1.0′ اجازه گردشگران برای بازدید از اماکن مذهبی اما نگه داشته و آنها را بسته به صورت جماعت مذهبی, نماز و ارائه شده است.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
دستورالعمل ها برای از سرگیری حمل و نقل صادر شده توسط بخش حمل و نقل اظهار داشت که تاکسی کابین maxi-کابین و خودکار rickshaws خواهد کار خود را در مسیرهای تعیین شده در مناطق خود ثبت نام و پیوسته سبز منطقه در مناطق عجیب و غریب-حتی اساس یعنی داشتن وسایل نقلیه عجیب و غریب تعداد ثبت نام را به کار گیرند در عدد فرد بعد از ماه مانند Ist 3rd, 5th و غیره در حالی که وسایل نقلیه با حتی-تعداد ثبت نام خواهد رفت حتی تعداد روز از ماه یعنی 2, 4 و 6 و غیره.

A Corona patient being discharged in Reasi on Monday. -Excelsior/ Romesh Mengi
یک تاج بیمار مرخص شدن در Reasi در روز دوشنبه.
-اکسلسیور/ Romesh Mengi

به عنوان در هر دستورالعمل اتوبوس/مینی-اتوبوس عمل خواهد شد در سبز و نارنجی ولسوالی در شناسایی مسیرهای با تعداد محدود از وسایل نقلیه مجاز به کار در تعریف محدودیت مربوطه منطقه تنها مربوطه توسط مقامات حمل و نقل منطقه ای در حالی که تنها SRTC اتوبوس حرکت خواهد کرد در منطقه در مسیرهای درون تعریف محدودیت.
دولت امروز نیز صادر SOP برای عملیات سالن باربر مغازه ها و سرو.
در بین منطقه ای و بین استان مسیرهای تنها SRTC اتوبوس حرکت خواهد کرد. اما اپراتورهای خصوصی فعالیت خواهد کرد وسایل نقلیه خود را در مسیرهای بین پیوسته سبز مناطق که در آن بین منطقه جنبش مجاز شده است. اینتر-استان حرکت خواهد اجازه داده می شود تنها بر اساس مدرک معتبر منتقل می کند.
طبق سفارش تاکسی و کابین را حمل حداکثر دو مسافر به استثنای راننده در حالی که پیراهن زنانه دامن بلند-کابین عمل با نیمی از خود را مجاز گنجایش به علاوه راننده خودرو rickshaws حرکت خواهد کرد و با دو نفر در علاوه بر این به راننده و اتوبوس و مینی اتوبوس (مرحله و قرارداد حمل و نقل وسایل نقلیه) را حمل مسافر بیش از 50 درصد از آنها مجاز گنجایش.
در ضمن کارکنان در هتل ها و مراکز صرف بیشتر از زمان در تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی ساختمان و محوطه در روز 1 از بازگشایی مجدد در جامو. بسیاری از هتل ها تا به حال ثابت عفونی در ورودی و نصب تابلوهای برای نگهداری اجتماعی فاصله در انطباق با دولت جهت. رستوران ها شده اند مجاز به باز کردن اما فقط برای تحویل خانه و دور و خدمات است.
اما در بسیاری از هتل ها و مراکز بسیار کمی از مشتریان می تواند دیده می شود اما صاحبان و کارکنان ابراز اعتماد به نفس که به تدریج مردم آینده آغاز خواهد شد که امروز اولین روز بازگشایی پس از نزدیک به دو ماه و نیم زمانی که آنها تا به حال بسته به محل خود در نظر سراسر کشور مستند زیر Coronavirus بیماری همه گیر.
منطقه دادرس جامو Sushma Chauhan گفت: Excelsior که حمل و نقل را نیز شروع عملیاتی در منطقه ظرف چند روز به عنوان روش عملیاتی استاندارد (SOP) نهایی شده است.
“در منطقه ما اجازه داده اند هر دو خصوصی و همچنین اتوبوس های دولتی به کار با قدرت تعریف شده توسط بخش حمل و نقل,” او گفت:.
Chauhan گفت: وسایل نقلیه خصوصی اجرا می تواند با دو نفر و یک راننده مانند گذشته است.
اگر SOP صادر دیروز تا به حال زمان ثابت از مغازه ها از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر در برابر 5 ساعت قبل پلیس در بسیاری از مناطق دیده می شد درخواست مغازه داران به پایین کرکره خود را در ساعت 5 بعد از ظهر بود که ابراز تنفر توسط مغازه داران و همچنین مردم محلی در بسیاری از مناطق. مغازه داران بودند که پلیس باید چوب به دستورالعمل ذکر شده در SOP.
در کتهوا و یودهمپور منطقه نیز منطقه دادستانی اجازه باز کردن هتل ها و مراکز استثناء Lakhanpur که اعلام شده است به عنوان منطقه قرمز.
معاون کمیسر یودهمپور Dr Piyush singla sv (sv) گفت: دولت تمام جهات صادر و روز گذشته اجرا شده در منطقه است. وی افزود: هتل ها و مراکز می تواند باز اما رستوران ها مجاز شده است تنها تحویل خانه و دور و خدمات است.
منطقه دادرس کتهوا OP Bhagat گفت: محرومیت Lakhanpur دروازه به جامو و کشمیر در مرز پنجاب, هتل ها, مراکز و محل های دیگر شده اند مجاز به باز کردن. محدودیت در نیروی باقی خواهد ماند در Lakhanpur آن را به عنوان یک منطقه قرمز و به طور متوسط نزدیک به 1000 نفر هنوز در حال عبور به جامو و کشمیر از طریق Lakhanpur از نقاط مختلف کشور او اضافه شده است.
تمام موسسات کسب و کار نیز باز در Reasi و Rajouri مناطق طبق دستور دولت.
اما در برخی از مناطق از جمله سامبا, Kishtwar, Doda و Poonch, منطقه دادستانی هنوز به تماس در ساخت خدمات اضافی عملیاتی با در نظر گرفتن افزایش COVID موارد است. تصمیم گیری است و انتظار می رود به کار گرفته می شود در چند روز آینده.
در قلمرو اتحادیه لاداخ Umang Narula مشاور معاون فرماندار که رئیس دولت کمیته اجرایی (SEC) امروز صادر SOP در مورد از سرگیری خدمات بیشتر در `باز کردن 1.0′.
او طبقه بندی شده کرگیل منطقه به عنوان منطقه قرمز و له منطقه به عنوان منطقه نارنجی.
طبق SOP تمام مغازه ها و رستوران ها (از جمله در هتل ها) باز خواهد شد به رنگ نارنجی و سبز مناطق (هیچ سبز منطقه در Ladakh). اما در منطقه مغازه در بازار ارومیه/منطقه باز خواهد شد و بر اساس فهرست مطلع نگران معاون کمیسر. رستوران ها (از جمله در هتل ها) می تواند برای تحویل خانه و دور و تنها.
“درون منطقه حرکت با وسایل نقلیه خصوصی و تاکسی/کابین خواهد بود تنظیم موجود SOP صادر شده توسط منطقه دادرس. حمل و نقل عمومی اجازه خواهد داشت در نارنجی و سبز مناطق محرومیت مهار مناطق. مسافر حمل و نقل و وسایل نقلیه (اتوبوس و مینی اتوبوس) مجاز خواهد بود تا 50 درصد گنجایش توسط هر اپراتور برای داخل منطقه جنبش تنها برای سبز و نارنجی ولسوالی” UT دولت به منظور گفت.
آن اضافه شده است که اماکن مذهبی و عبادتگاه ها بسته باقی خواهد ماند برای جماعت مذهبی اما گردشگران می توانند برای بازدید وجود دارد برای اهداف گردشگری با حفظ دقیق COVID-19 پروتکل های. تمام مدارس و کالج ها, دانشگاه ها, آموزشی/آموزش/مربیگری موسسات از جمله Anganwadi مراکز بسته باقی خواهد ماند. جنبش از افراد باقی خواهد ماند و ممنوع از ساعت 9 تا 5 هستم.
در همین حال 11 نفر امروز آزمایش مثبت برای Coronavirus در کتهوا منطقه.
منطقه دادرس OP Bhagat گفت: سه نفر از آنها رانندگان کامیون که نمونه COVID تست گرفته شد در طی نمونه گيری به روش تصادفی دو نفر دیگر زن بودند یکی از آنها باردار, تمام نقطه از کتهوا یک خانه بدوش از دوگان که آمده بود برای معاینه پزشکی در دولت کالج پزشکی (GMC) کتهوا و استراحت بودند کارگران از Basohli و بانی بود که در بازگشت از نقاط مختلف کشور بودند و اداری تحت قرنطینه.
چهار نفر از جمله یک دستیار Sub بازرس (ASI) از پلیس مسلح مستقر در خارج از مرکز قرنطینه در Ghagwal امروز آزمایش مثبت برای این ویروس در Samba منطقه SSP Samba شاکتی Pathak گفت.
ASI که آزمایش مثبت متعلق به 12 گردان از IRP و ساکن روستای ناران Ghagwal. او هشت مخاطبین جدا شده و قرنطینه برای نمونه.
مثبت دیگر از Samba شامل 65 سال از ایجاد کرد Harsath, Ghagwal با سفر تاریخچه دهلی نو و یک زن دیگر در سن 35 نقطه از باری Brahmana شد که در حال حاضر تحت درمان در ترومای بیمارستان Ghagwal.
چهار نفر همه مسافران تست کرونا مثبت در Poonch منطقه از جمله یک راننده از بخش شماره 2 کمسر و برادر خود را. هر دو تا به حال بازگشت از دهلی نو است. A 30-year-old جوانان Bufliaz در Surankote نیز آزمایش مثبت است.
یکی تاج مثبت در مورد هر گزارش شده از Rajouri و Doda امروز.
هیچ مورد مثبت گزارش شد از یودهمپور, Ramban, Reasi و Kishtwar ولسوالی های امروز است.
با توجه به آمار و ارقام رسمی, Jammu منطقه در حال حاضر 922 تاج مثبت موارد 705 از آنها فعال هستند. شده اند وجود دارد 212 بهبود و پنج مرگ و میر.
در ضمن COVID تست در گروه میکروبیولوژی از GMC جامو لمس 50,000 با 1300 تا 1500 تست در حال انجام در هر روز به طور متوسط تحت فرمان HoD,,,, Dr شاشی S Sudhan.
این بخش همچنین تاسیس جداگانه بخش در GMC, Jammu برای تست خط مقدم بهداشت و درمان کارگران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>