دولت اعلام عفو طرح برای مصرف کنندگان قدرت

می پرسد Fin Deptt به توصیه J&K بانک برای شروع تازه استخدام برای 250 PO 1200 و همکاران بانکی
هدایت Fin Deptt برای آماده سازی برآورد نرخ بهره بدهی های صنایع فعال در J&K

جامو : دولت اعلام کرده است که عفو طرح برای قدرت مصرف کنندگان در سراسر UT از J&K.

این شده توسط مدیر, منشی, برنامه ریزی, توسعه و نظارت بر Rohit Kansal امروز در یک شب کنفرانس مطبوعاتی در اینجا.

آقای Kansal است که دولت سخنگوی اطلاع داد که تصمیم گرفته شده توسط شورای اداری که در اینجا ملاقات امروز تحت ریاست معاون فرماندار G. C. Murmu.

او گفت که به تصویب شورای عفو طرح برای قدرت مصرف کنندگان آن را به اثر از تاریخ 1 مارس سال 2020 است.

“این تصمیم که به عنوان یک رفاه اندازه گیری و به منظور دادن فرصت به قدرت مصرف کنندگان برای جلوگیری از قطع ارتباط آنها و به منظور تسهیل آسان پرداخت عفو طرح پیش بینی پرداخت معوقه سه آسان اقساط” او اعلام کرد.

او در ادامه گفت: 25 درصد از پرداخت تکمیل شود 31 مارس سال 2020 40 درصد از پرداخت به تکمیل 30 آوریل سال 2020 و باقی مانده 35 درصد توسط مه 31 سال 2020 است.

در به موقع و کامل پرداخت او اطلاع داد که کامل چشم پوشی از منافع و مجازات خواهد شد ارائه شده توسط بخش.

“مصرف کنندگان که از دست قسط اول را از دست دادن 5 ٪ از سود در حالی که کسانی که از دست رفته یک ثانیه را از دست دادن 10 درصد از سود. شکست را به طور کامل پرداخت سه قسط توسط مارس 31st, خواهد, اما, منجر به فوری قطع است. همچنین تصمیم گرفته شده است که پس از ژوئن 1 هیچ قدرت عرضه خواهد شد به مشتریان متخلف مگر اینکه عقب افتادگی ها به طور کامل پاک. آن است که تخمین زده است که چشم پوشی از مجازات و منافع هزینه حدود 600 تومان کرور روپیه به دولت به عنوان برابر مجموع انتظار غرامت از 3000 تومان کرور روپیه,” او گفت:.

در فرآیند استخدام از J&K بانک Kansal اطلاع داد که این مسائل شده بود حال پس از 2018 و اشاره کرد که حقوقی مختلف ضعفهای شده بود با اشاره به در جریان روند.

شورای, گفت, بنابراین, به کارگردانی بخش امور مالی به توصیه J&K بانک برای شروع تازه و عادلانه و بر اساس هنجار و شفاف استخدام برای 250 وابسته به التزام افسران و 1200 همکاران بانکی در J&K بانک از طریق IBPS.

“کل فرایند استخدام به پایان خواهد رسید و در یک مسیر سریع و اساس در سه ماه. دقیق روش ها و اطلاعیه ها در این زمینه خواهد بود نهایی با این بانک در آینده جلسه هیئت مدیره. به عنوان یک نتیجه از ادامه روند استخدام برای این پست توسط این بانک باید ایستاده اوراق,” او گفت:, و اضافه کرد که این بانک است که توصیه می شود به اطمینان حاصل شود که تمام متقاضیان واجد شرایط در گذشته استخدام شده است لغو خواهد بود واجد شرایط برای تازه استخدام ،

شورای اداری در مورد مشکلات محلی میباشد.

او گفت: پس از بحث های دقیق ستوان فرماندار کارگردانی بخش امور مالی برای آماده سازی برآورد بهره بدهی از صنایع فعال در J&K با توجه به موقعیتی مشکلات این صنایع است.

“این تصمیم که در بخش امور مالی را به انجام این ورزش در مشاوره با بخش های دیگر مانند وزارت صنایع ، این بخش را نیز آماده یک ارزیابی از forebearings نیاز به ببینید که صنایع محلی را می توان احیا و شروع به عملکرد به طور معمول,” او گفت:, و اضافه کرد که وزارت صنایع نیز در تعامل گسترده مشورت با ذینفعان به منظور آماده سازی یک سیاست برای incentivising صنعت محلی در خطوط مشابه به عنوان در حال انجام است برای جذب سرمایه گذاران از خارج.

این مشاوره می تواند در ترکیب به یک بسته جامع برای داشتن پر جنب و جوش صنعتی/گردشگری سازگار با محیط زیست سیستم J&K, او اضافه شده است.

در پیشنهادی سرمایه گذاری, اجلاس Kansal گفت که در شورای اداری نیز با بررسی این پیشرفت با توجه به پیشنهاد نشست سرمایه گذاری و بهآنها تصویب به چهار بخش سیاست های خاص است که کمک به تسهیل سرمایه گذاری در این بخش است.

“با توجه به مقدار زیادی از سرمایه گذاری هدف قرار داده و در نتیجه کار با اشاره به توان در تسهیل این سرمایه گذاری شورای اداری همچنین بر اساس تصویب به ایجاد یک پست از صنایع کمیسر در صنایع بخش در پرداخت ماتریس 14,”او گفت:.

هیچ: روابط عمومی/دی/19/6526/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>