رژیم صهیونیستی. Newsom می گوید: “من خود را’ coronavirus تست پرونده در کالیفرنیا

کالیفرنیا در حال پیشرفت است در کاهش گسترده تعداد coronavirus آزمون است که کارشناسان گفته بود آن را سخت به دریافت یک دسته در واقعی گسترش این ویروس مرگبار در دولت که در حال حاضر بیش از 12000 مورد تأیید.

در یک کنفرانس خبری در روز شنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت که او متعلق به این پرونده و اعلام کرد که تعدادی از تست های انتظار بوده است از کاهش حدود 60000 به حدود 13,000. Newsom گفت: تاخیر بود و شخصا خسته کننده با برخی از مردم انتظار 12 روز برای دریافت نتایج خود را.

“آزمایش فضایی شده است یک چالش برای ما و من خود را که” Newsom گفت. “من باید مسئولیت خود را به عنوان فرماندار به انجام بهتر و بیشتری به انجام تست در ایالت کالیفرنیا است.”

فرماندار ستایش تجاری labs برای کاهش تعداد در انتظار تست. کارشناسان پیشتر گفته labs شده بود غرق تقاضا با یک شرکت تلاش تشخیص گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه آن را به حال یک تعداد 115,000 آزمون در 12 آزمایشگاه در سراسر کشور. در اواخر ماه مارس این شرکت به پایان رسید تعویض به توان بالاتر در آزمون و شرکت در حال حاضر می روند 30,000 آزمون در روز است.

تا کنون کالیفرنیا به اتمام رسانده است 126,700 آزمون Newsom گفت: با 12,026 موارد مثبت — یک 12.4 درصد افزایش از روز قبل. دولت 2,300 بیماران بستری با COVID-19 و 1,008 در ICU — نزدیک به 11 درصد افزایش یافته است. Newsom گفت: دولت به زودی ارائه یک شکست چگونه بسیاری از تقریبا 47,000 backlogged آزمون که پاک شد با امروز برگشتم مثبت است.

به قطع تست جمع Newsom گفت: تشکیل یک نیروی کار با مشاوران و بخش دولتی و خصوصی رهبران ریاست دکتر خیریه دین دستیار کارگردان در کالیفرنیا عمومی وزارت بهداشت و پل markovich را, مدیر عامل شرکت Blue Shield of California.

“من با اطمینان می توان گفت آن یک روز جدید است و ما در حال چرخش صفحه در ما رویکرد” او گفت:.

فرماندار اضافه شده است که او می خواهد برای دیدن حداقل پنج برابر افزایش در تست در دولت در چند هفته آینده اعلام چندین عمومی و خصوصی مشارکت برای دریافت وجود دارد. دانشگاه کالیفرنیا و دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو را ایجاد حداقل پنج تا هفت هاب برای تست گسترش در سراسر کشور است.

علاوه بر این Newsom اعلام کرد بیشتر نقطه از مراقبت های تست سایت های است که می تواند بازگشت نتایج در 5 تا 15 دقیقه خواهد بود نورد توسط یک شرکت خصوصی است.

“Abbott Laboratories در حال حاضر متعهد به 75 تست سایت در ایالت کالیفرنیا کار با 13 از بیمارستان ما سیستم” Newsom گفت. “این به ما اجازه خواهد داد همراه با هاب بیشتر طول تست بسیار نزدیک همکاری بیشتر جمع آوری داده ها در زمان واقعی — نه تنها مثبت بلکه منفی.”

Newsom نیز ستایش استنفورد بهداشت در حال توسعه اولین “خانه رشد” نمونه خون انجام شد. این تست سرولوژی با استفاده از نمونه خون به جای سواب برای تعیین اگر یک سیستم ایمنی بیمار را توسعه داده است آنتی بادی ها در پاسخ به عفونت کرونا ويروسی.

فرماندار همچنین اعلام کرد یک وب سایت جدید covid19supplies.ca.gov برای کسب و کار و سازمان های دیگر برای توصیف لوازم پزشکی آنها ممکن است در دسترس برای اهدا و یا فروش.

بررسی برای به روز رسانی.

خبرنگار نیکو Savidge کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>