رژیم صهیونیستی. Newsom رد آزادی مشروط در ردلندس پرونده قتل از کلی Bullwinkle با 18

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom وارونه شده است یک آزادی مشروط-هیئت مدیره توصیه که دامین Guerrero کوهستانی مرد محکوم به اعدام برای نقش خود در قتل ردلندس نوجوانان کلی Bullwinkle بیش از 16 سال پیش بود اجازه خروج از زندان آزادی مشروط.

با Newsom تصمیم, Guerrero, 35, باقی خواهد ماند در زندان فرصت بعدی در آزادی آزمایشی برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 2021 شنوایی.

Newsom “ابراز نگرانی در مورد Guerrero را انگیزه برای ارتکاب جرم قتل دوست خود” سان برناردینو شهرستان دفتر دادستان منطقه در بیانیه ای گفت. “او مصمم است که Guerrero در ادامه به یک ژست بی دلیل خطر برای امنیت عمومی اگر او منتشر خواهد شد.”

یک هیئت آزادی مشروط جلسات پانل توصیه کرده بود که آزادی مشروط برای Guerrero در Oct. 24 پس از یک شایستگی شنیدن. هیئت مدیره پیشنهاد موضوع برای نقد و بررسی توسط فرماندار. او واژگونی شد و در 5 مارس.

Bullwinkle 18 ساله دانشجوی سال اول در Crafton تپه کالج گذشته دیده می شود در سپتامبر. 13, 2003, زمانی که او در سمت چپ او کار در بیکر همبرگر در ردلندس.

haKelly Bullwinkle (حسن نیت ارائه میدهد)محققان گفت: Guerrero سپس 19 و شرکت متهم کینزی Noordman, 20, حال اغوا Bullwinkle به سن تیمتئو کانیون در جنوب ردلندز شات او و دفن او را در یک قبر کم عمق.

گرررو و Noordman هر دو ادعا Bullwinkle را قتل شد یک شوخی اشتباه رفته است. Bullwinkle, Guerrero و Noordman حضور داشتند ردلندس شرق دره دبیرستان با هم.

در سال 2008, Guerrero التماس کرد گناه را به قتل درجه دوم در Bullwinkle را به قتل پس از منصفه در سال 2005 محاکمه بن بست رسیده در 11-1 برای قتل درجه اول اعتقاد. او محکوم به 15 سال زندگی با پنج سال اعتبار برای زمان خدمت پس از دستگیری او.

های مختلف 2005 منصفه محکوم Noordman قتل درجه اول. او محکوم به 45 سال به زندگی در زندان ایالتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>