رژیم صهیونیستی. Newsom باید یک اولویت بودجه ما UCs

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به تازگی اعلام کرد پیش بینی $54 میلیارد دلار کسری بودجه برای کالیفرنیا. به عنوان یک نتیجه, دانشگاه کالیفرنیا, چهره های کاهش بودجه. اما UC سیستم در حال حاضر در حال اجرا در حالت گرسنگی از کاهش ساخته شده در طول رکود اقتصادی است.

در حال حاضر زمان برای سرمایه گذاری در پژوهش و آموزش عالی است. این مهم است برای حفظ UC بودجه به طوری که ما می تواند همچنان به رانندگی در کالیفرنیا در اقتصاد است.

UC ریورساید (UCR) که در آن من در حال حاضر یک عضو هیات علمی, بزرگترین کارفرما در شهرستان ریورساید. UC ایروین (UCI) که در آن من یک پژوهشگر فوق دکترا است که بزرگترین کارفرما در اورنج کانتی. دانشگاه کالیفرنیا کلید راننده به سمت بالا تحرک در کالیفرنیا و ملت است. UCR رتبه شماره 1 در تحرک اجتماعی به دنبال UC سانتا کروز و UCI.

در نظر بگیرید که سیستم UC و UCR به طور خاص در خدمت جمعیت نامتناسب آسیب COVID-19. UCR است که 86 درصد غیر سفید 56 درصد دانشجویان نسل اول و ثبت نام بیشتر پل گرانت دانش آموزان از تمام آیوی لیگ در ترکیب. UCR و UCI هر دو اسپانیایی-خدمت موسسات با اسپانیایی ها یا Latinos ساخت تا نزدیک به 40 درصد از UCR و 26 درصد از UCI دانش آموزان است.

کاهش خواهد علت خاص آسیب به دانشگاه مانند UCR دریافت که کاهش کمک های مالی دولت به ازای هر دانش آموز در مقایسه با دیگر UCs — $21,496 هر UCR دانشجو در 2018-19 در مقایسه با $29,487 در UCLA ، دیگر UCs ممکن است قادر به تکیه بر حمایت از شرکت های بزرگ و یا فارغ التحصیلان کمک های مالی برای پوشش دادن کمبود بودجه است و نه یک گزینه برای UCR که فارغ التحصیلان پایه جوانتر و کوچکتر است. ما نمی قادر خواهد بود به اندازه کافی در خدمت دانش آموزان ما اگر بودجه ما قطع شده است.

در نظر گرفتن بیش از حد به نقش مهم پژوهش در تعیین جمعی انعطاف پذیری به این و آینده بیماری های همه گیر. این واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR)—, مسلما مهم ترین نوآوری های علمی تاریخ و یکی از کلید واکنش های شیمیایی استفاده می شود برای تشخیص COVID-19 — کشف شد به عنوان یک نتیجه از علوم پایه پژوهش است. تحقیقات بسیار مهم است برای گرفتن یک واکسن و ما نیاز به علم شلیک در تمام سیلندر.

امنیت غذایی ادامه خواهد داد تا موضوع به این بیماری همه گیر مردد است و محققان در میکروب شناسی و بیماری شناسی گیاهی گروه کمک به حفاظت از مواد غذایی عرضه شده توسط مبارزه با بسیاری از پاتوژنهای گیاهی در مواجهه با محصولات ما. برای مثال ما حفاظت از کالیفرنیا ارزشمند پرتقال و آووکادو محصولات از تهاجم عوامل بیماری زا و ما در پیدا کردن میکروب های مفید برای ترویج رشد محصول در انسان ناشی از عوامل استرس زا است.

به عنوان جنگل های نابود شده و زیستگاه های تکه تکه خطر پاتوژن سرریز و زئونوز نقل و انتقالات — عوامل بیماری زا است که انتقال از حیوانات به انسان و منجر به COVID-19 pandemic — تنها ادامه خواهد داد به افزایش است. زیست محیطی و زیست محیطی تحقیقات است مهم تر از همیشه برای اطمینان از پایداری و انعطاف پذیری برای ترکیب عوامل استرس زا مانند آینده wildfire فصل است.

در نهایت دانشمندان علوم اجتماعی نقش کلیدی در تدوین و اجرای سیاست های عمومی زیر را کشف علمی. استادان علوم انسانی ترویج مهارت های تفکر انتقادی است که به طور فزاینده ای لازم است در این سن از اطلاعات غلط و آنها با ارائه متنی و سابقه تاریخی در دولت در پاسخ به بحران است.

برخی ممکن است می گویند این بار سخت و هر کس نیاز به یک برش. اما ما باید سرمایه گذاری در تحقیق و دستگاه ها و دانشگاه های دولتی اگر ما امیدواریم که برای بیرون آمدن از این بیماری همه گیر قوی تر و انعطاف پذیر. مداوم علم فدرال و بودجه آموزش و پرورش کاهش منجر به تنبل پاسخ به COVID-19.

در حالی که من موافقت می کنم که در کوتاه مدت پولی تزریق به تمرکز بر روی تست های مواد غذایی, بانک ها و مزایای بیکاری هستند و لازم آن نیز ضروری است که ما در کوتاه مدت تصمیم گیری نمی کند به طور دائم آسیب توانایی UC سیستم برای انجام تحقیقات و آموزش کالیفرنیا.

من یک هزاره و من یک دانشجوی دکتری در دانشگاه برکلی زمانی که رکود اقتصادی سال 2008 آمار و چپ طولانی مدت اثرات منفی بر دانشگاه های ما. نسل وای و امروز Gen Z دانشجویان و فارغ التحصیلان در حال حاضر پایین تر حقوق و فرصت کمتری نسبت به نسل های قبل از ما. اگر ما قطع UC بودجه ما بیشتر ضرر نسل های آینده که در حال حاضر رنج می برند. دانش آموزان ما سزاوار بهتر از این.

من التماس رژیم صهیونیستی است. Newsom به سرمایه گذاری در ایالات متحده و در کالیفرنیا آینده.

سیدنی Glassman است استادیار میکروب شناسی و بیماری شناسی گیاهی در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید. @sydneyglassman

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>