رژیم صهیونیستی. Newsom: کالیفرنیا, ‘دیدن نیست که روند نزولی’ دولت تلفات بازدید از 1200

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: بیش از 1200 نفر در کالیفرنیا که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus فوت کرده اند.

در طول پنج شنبه مطبوعات جلسه Newsom گفت: 42 بیشتر مردم در روز یکشنبه درگذشت آوردن ایالت تلفات به 1,208 پس از کالیفرنیا شروع به ردیابی COVID-19 مرگ و میر.

پس دولت مرگبارترین هفته پس از همه گیر آغاز شد Newsom گفت: کالیفرنیا منحنی خمش و “شروع به پهن کردن اما با این وجود هنوز هم در حال افزایش است.”

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این سازمان خبری بیش از 31,000 نفر در کالیفرنیا آزمایش مثبت برای COVID-19, از جمله بیش از 6400 در منطقه خلیج است.

به عنوان تلفات دارای عقاید هفته گذشته افزایش تعداد بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 که نياز به مراقبت در بیمارستان شروع به کند. فرماندار گفت: این روند ادامه داشت در روز یکشنبه به بیمارستان کالیفرنیا تجربه 1.9 درصد افزایش coronavirus بیماران.

“بستری شدن در بیمارستان شروع به پهن کردن اما هنوز در حال رشد” Newsom گفت.

بیش از 3200 بیماران با COVID-19 باقی می ماند بستری در سراسر کشور با بیش از یک سوم از این بیماران نیاز به مراقبت در بخش مراقبت ويژه واحد است. Newsom گفت: تعداد بیماران در ICU واحد افزایش 2.8 درصد در روز یکشنبه پس از یک هفته که در آن تعداد باقی مانده نسبتا راکد.

“ما در حال دیدن ما Icu تندرست و عقب متوسط کاهش متوسط را افزایش می دهد” Newsom گفت. “پیشرفت در حال ساخته شده است.”

Newsom گفت: او قصد دارد برای ارائه جزئیات بیشتر و به کالیفرنیا یک نگاه “پشت پرده” در جایی که دولت می ایستد و با توجه به شش شاخص مورد استفاده برای تعیین زمانی که برای استراحت اقامت در خانه سفارش دهید.

“مرگ و میر در ادامه به افزایش بستری اعداد فروتنی در ادامه به ظهور و ICU اعداد شروع به صاف” Newsom گفت. “اما ما نمی دیدن که روند نزولی ما نیاز به مراجعه به منظور ارائه وضوح بیشتر بر روی آن نقشه راه برای بازیابی که ما نورد هفته گذشته است.”

Newsom همچنین ارائه یک به روز رسانی دوشنبه روی داده کالیفرنیا وزارت بهداشت جمع آوری شده بر اساس نژاد و قومیت.

با داده ها از بیش از 90 درصد از COVID-19 مرگ و میر در سراسر کشور Newsom گفت: آفریقایی-آمریکایی ها –که شش درصد از جمعیت این ایالت–حساب برای 12 درصد از coronavirus مرگ و میر.

“ما می دانیم که جوامع رنگ تعداد کسانی که که بودند فقط رله ما می دانیم که این جوامع باید یک بار بالاتر از بیماری است. که بازتابی از فقر و نژاد پرستی و دیگر چیزهایی که ما می دانیم که باید منجر به توزیع نابرابر از بیماری است.” دکتر سونیا Angell دولت افسر بهداشت گفت.

Angell گفت: مقامات بهداشتی’ نگرانی با داده ها “نه فقط در مورد نقطه پایانی مرگ” و اشاره کرد که دولت در حال کار بر پرداختن به سلامت بی عدالتی با همکاری نزدیک با منطقه شهری به ارائه بیشتر coronavirus تست و اشکال دیگر پشتیبانی می کند.

“آن مربوط به بی عدالتی که وجود دارد هنگامی که مردم به دنبال مراقبت از آن مربوط به مسائل که مربوط به تست و در هر مرحله در طول راه ما به دنبال دقت در این مسائل به مطمئن شوید که ما در کمک به مقابله با نابرابری ها” Angell گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>