زمان رو به فرو رفتن به تمرکز بر روی خودم در طول مستند می گوید: Ranveer Singh

بمبئی: ستاره بالیوود Ranveer سینگ می گوید آن است که ویرانگر شاهد آشفتگی ناشی از کوروناویروس همه گیر در سراسر کشور و جهان.

این بازیگر گفت: آن را گرفته او را در حالی که به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف همه گیر. “من شده اند با رفتن را از طریق مراحل مختلف. هر بار که شما از خواب بیدار در صبح و خواندن اخبار به عنوان خوانده شده آنچه که اتفاق می افتد و این یک سناریو ترسناک.

“آن نگران کننده است, آن را در واقع ویرانگر شاهد آنچه اتفاق می افتد در این بی سابقه ای همه گیر به تمام برادران و خواهران ما نه فقط در کشور ما بلکه در سراسر جهان” Ranveer گفت.

این “خندقها پسر” بازیگر گفت: او احساس وزن با اخبار در اطراف او و در هیچ قاب ذهن را درگیر با مردم در رسانه های اجتماعی.

“شما می دانید آنچه که در مواجهه با این بحران جهانی که آن را واقعا وزن بر شما. من رفتن را از طریق روند خود به بسته بندی سر من در اطراف آن را در یک راه است که آن را دارای یک اثر در شما احساسی ذهنی. من فکر نمی کنم من آماده برای تعامل با هر کسی یا هر چیزی در مکان های عمومی,” او گفت:.

این بازیگر گفت که او تلاش کرده است تا با استفاده از قرنطینه در راه مثبت.

“تلاش برای مثبت, تلاش برای, خوش بینانه, تلاش برای پیدا کردن پوشش نقره ای, تلاش برای دیدن سمت روشن تر از چیزهایی که به عنوان ترسناک یک سناریو که در آن است. من همچنین با استفاده از این زمان به نوع hibernate و تجربه لذت از انجام هیچ چیز نیست. وجود دارد که جذابیت را که به عنوان خوبی است.” (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان