Gophers ایمنی آنتوان Winfield جونیور پیش نویس توسط Tampa Bay Buccaneeers

Winfield پمپ مشت او را دست می زدند و به بیرون از اتاق و همچنین بالا سوار از نقطه عطف لحظه.

اجماع تمام آمریکایی شد سوتا اول-دور دوم انتخاب پس از پایان تنگ مکس ویلیامز رفت و 55 کلی به Baltimore Ravens در سال 2015. Winfield بالاترین U بازیکن گرفته پس از پایان دفاعی ره’Shede Hageman رفت و 37 به آتلانتا در سال 2014.

ESPN مفسر لوئیس Riddick گفت: قبل از روز 2 پیش نویس که franchises مصرف تگزاس و آلاباما ایمنی خاویر shane nelson در حال رفتن به دریافت یک “فوق العاده بازیکن.” او بعدها به نام Winfield یکی از مورد علاقه ترین بازیکن.

اما Winfield تضعیف یک بیت به عنوان چهارمین ایمنی خاموش هیئت مدیره پس از shane nelson رفت 36th به غول های, پس از کایل Dugger از بخش دوم لنوار-Rhyne را به میهن پرستان در 37. سپس جیم تورپ جایزه برنده, LSU اعطای Delpt رفت 44 به قهوه ای.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Winfield نیز تا به حال به صبر به عنوان یکی از نزدیک به 60 بازیکن به زنده تلویزیون تغذیه از اتاق نشیمن خود را. در روز پنج شنبه, ESPN قطع به Winfields خانه در حومه هوستون در اواخر دور اول پنج شنبه بود اما یک صحنه آرام با آنتوان Winfield Sr. گفت: چند چیز و بچه ها آرام و خیره در تلفن های خود را.

هنگامی که انتخاب شده بود روز شنبه, Winfield Sr. یک دور اول انتخاب کنید توسط این اسکناس در سال 1999 او به سر به عقب به اتاق جشن می گیرند. Winfield جونیور بازی خواهد کرد در Bucs با 6 بار قهرمان سوپر باول تام بردی که در برابر Winfield Sr. هفت بار.

“این دیوانه است, اما تام بردی بز” Winfield شد به نقل از خلیج تمپا بار در جدید خود را 43 ساله هم تیمی. “این رفتن به دیوانه زمانی که من او را در فرد. او یکی از بازیکنان مورد علاقه. این دیوانه که پدرم در برابر او. که فقط وحشی برای من در مورد فکر می کنم.”

Winfield گفت: از سن او انجام شده بود رفت و آمد با پدرش در پشت حیاط و تماشای فیلم در رختخواب در یک لپ تاپ. در NFL ترکیب او به یاد می آورد یک بار در سن 11 هنگامی که او و پدر جدا فیلم شیرها’ گیرنده کالوین جانسون. “این یک تجربه خنک است که اکثر مردم نمی تواند به انجام,” او گفت:.

در سراسر 13 بازی در پاییز گذشته Winfield نشان داد که او می تواند به سالم ماندن با یک تیم بالا 88 می پردازد و هفت interceptions بود و به نام بزرگ ده پشت دفاعی سال است. او در بازگشت از مجموع هشت بازی در دو سال گذشته با توجه به همسترینگ و جراحت پا در 2017-18. Winfield است 5-پا-9 و 203 پوند اما زد چشمگیر 4.45 40-حیاط داش در NFL ترکیب.

سابق قهرمان سوپر باول و سابق لاک پشت نقب زن کارفرمایی تونی Dungy توییتی “آنتوان Winfield است برای رفتن به یک بازیساز.”

Fleck متمرکز در Winfield را تطبیق پذیری با اطمینان مقابله با یک linebacker پوشش مهارت های گوشه ای برای محافظت گیرنده و تنگ به پایان می رسد و دست گیرنده گسترده.

“آنها در حال گرفتن یک بی امان بازیکن فوتبال با IQ بالا,” Fleck ” میگوید. “او بسیاری را در یک قاب کوچک و هر کس مذاکرات در مورد قاب, اما من فکر می کنم که چه چیزی به او می دهد یک مزیت است.”

“آنها در حال گرفتن یک سنگ; که برای اطمینان حاصل کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>