مینیاپولیس-یک چوب صرف چهار دقیقه و دارای حق اعمال یک اره برقی به حک کردن یک تنه درخت به شباهت “Goldy,” باک دندان و همه در حاصل کار دو تیم نشان می دهد در طول Gophers-Badgers بازی در شب چهارشنبه, فوریه. 5 در Williams عرصه است.

هنگامی که خاک پاک شد از halfcourt مینه سوتا ادامه داد: به صرف بقیه از شب برش تا ویسکانسین در 70-52 فوران چاه نفت پیروزی است که به U مهم NCAA tournament رزومه ساز.

مینه سوتا (12-10, 6-6 ده بزرگ) نیز تولید شده خود را به خانه اول برنده بیش از ویسکانسین پس مربی ریچارد Pitino اولین نجومی در سال 2014. Gophers رهبری به عنوان بسیاری از 22 امتیاز در پیروزی راحت.

ویسکانسین (13-10, 6-6) به دست آورده بود و نه از گذشته 10 بازی در این رقابت از جمله هنگامی که سابق گورکن بزرگ مرد اتان Happ منفجر بوسه به مینه سوتا در دانش آموزان پس از یک 56-51 پیروزی در انبار 364 روز پیش.

در چهارشنبه Gophers طرفداران هو براد دیویسون در طول pregame معرفی به عنوان Maple Grove, Minn. بومی بازگشت از یک بازی تعلیق برای آشکار ضربه به کشاله ران از Hawkeyes گارد کانر McCaffery در Jan. 30.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این بوس ادامه داد: زمانی که Davison به کار گرفته توپ و تمدید زمانی که او رفت و به خط پرتاب آزاد یا زمانی که او به نام برای یک ناپاک. او نمی افزایش Badgers مقدار در دادگاه با چهار امتیاز در رایگان می اندازد و Gophers دانشجویی بخش شعار می دادند “ما می خواهیم براد” به عنوان بازی وارد زباله زمان.

Davison را همکار Minnesotan, Nate Reuvers از Lakeville شمالی به رهبری ویسکانسین با 14 امتیاز. دیویسون و Reuvers صرف دقیقه روی نیمکت.

Gophers تکان Badgers در نیمه اول منجر به عنوان بسیاری از 45-32 17 و در استراحت. مینه سوتا بهره برداری ویسکانسین با 24-8 استفاده در نقاط رنگ در باز کردن 20 دقیقه.

Payton ویلیس در بازگشت از یک بازی غیبت برای یک چپ غیر تیراندازی آسیب دیدگی شانه منجر به مینه سوتا با 11 امتیاز در باز کردن و نه دقیقه. او به رهبری همه گلزنان با 13 در نیم همچنین 21 برای بازی.

دانیل Oturu اضافه شده 17 امتیاز و 14 ریباند.

پس از تیراندازی به 30 درصد در دو بازی از دست دادن خط به ایالت میشیگان و ایلینوی در هفته گذشته Gophers شات 55 درصد در نیمه اول. مینه سوتا تا به حال حداقل سه بخش زمانی که آنها ساخته شده و چهار مستقیم عکس.

گیب Kalscheur و Oturu ساخته back-to-back 3-اشاره گر به باز کردن نیمه دوم اما U و سپس سرد کردن قابل ملاحظه ای ساخت تنها 25 درصد از میدان در فینال 20 دقیقه.

اما آسیب های انجام شده بر روی چوب جنگلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de