Google ساختمان خود را بررسی کنید وب سایت برای coronavirus

سان فرانسیسکو Mar 14: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد که غول اینترنت الفبای ایجاد یک وب سایت که در آن مردم قادر خواهد بود برای بررسی اینکه آیا آنها باید علائم رمان coronavirus.
همانا زندگی علوم یک بار در پروژه Google X lab اختصاص داده شده به “انجام” پروژه های انجام شده و در حال حاضر خود را سلامت واحد کسب و کار در حال آزمایش یک ابزار برای کمک به تریاژ افراد برای COVID-19 تست” گوگل تایید کرد در توییتر.
“همانا این است که در مراحل اولیه توسعه و برنامه ریزی به رول تست در منطقه خلیج با امید به گسترش به طور گسترده تر در طول زمان” توییت گفت: با اشاره به سان فرانسیسکو و جوامع اطراف است. مغلوب ساختن پیشی جستن تشکر شده گوگل در حالی که اعلام وضعیت اضطراری ملی با توجه به کشنده بیماری همه گیر کوروناویروس.
گوگل است که برای کمک به توسعه یک وب سایت “برای تعیین اینکه آیا یک آزمون موجه است و به منظور تسهیل تست را در نزدیکی یک محل مناسب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.
گوگل دارای یک تیم بزرگ از مهندسین اختصاص داده شده به این پروژه ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن.
“ما مهم هدف این است که برای جلوگیری از گسترش ویروس و کمک به همه آمریکایی ها تحت تاثیر این” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.
“ما نمی خواهیم هر کسی که این آزمون است. آن است که کاملا غیر ضروری است. و این خواهد شد.” یک تاریخ راه اندازی برای سایت باید شناخته شده توسط اواخر روز شنبه با توجه به معاون رئیس جمهور مایک پنس.
“شما می توانید به وب سایت خود را تایپ علائم و جهت داده می شود که آیا یا نه یک آزمون نشان داد” پنس گفت.
وب سایت خواهد شد و سپس مستقیم کاربران را به مکان های که در آن آنها می توانید بدست آوردن درایو-از طریق آزمایش است.
سان فرانسیسکو آغاز شده است راه اندازی موقت درایو-از طریق coronavirus تست مکان. (سازمان)

قبلی مقالهظهور و سقوط داعش

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>