Google AdWords: مانند بازی قرعه کشی

[ad_1]

“یک دلار و یک رویا” است که همه شما نیاز به گفته های تجاری تلویزیون. فریب قرعه کشی اغوا کننده یک: قار قار کردن یک دلار و شما ممکن است تبدیل به یک میلیونر برای زندگی است. وعده “سکه از بهشت” باعث می شود قرعه کشی یک عادت روزانه برای میلیون ها نفر. مردم گله به راحتی فروشگاه هر روز صبح برای خرید یک روزنامه, یک فنجان قهوه و یک بلیط قرعه کشی.

من می بینم که همان نوع از عشق و شور و غیر واقعی خواب در میان Google AdWords تبلیغ. چرا ؟ چرا که آنها شنیده ام که آنها می تواند “آن اعتصاب غنی” با Adwords گوگل. آن را کمک نمی کند که مسائل هر که گوگل باعث می شود آن را مسخره آسان برای شروع با پرداخت پستها در طول کلیک کنید برنامه. همه شما نیاز دارید این است که “پنج دلار و یک رویا!”

گوگل نمی, تبلیغ این پیام ، اما برای تبلیغ بیشتر آن را هنوز هم یک قمار بزرگ با این وجود. آیا تبلیغات کسب درآمد با گوگل AdWords? بعضی از آنها بله. اما اکثریت قریب به اتفاق از تبلیغ به عنوان ممکن است به خوبی خود پول در بلیط بخت آزمایی.

گوگل AdWords برای سرزنش بسیاری از تبلیغات از دست دادن پول خود را ؟ که بستگی به نقطه نظر شما. در حال قرعه کشی مسئول مردم قمار و از دست دادن پول خود را ؟

به نظر من پاسخ به هر دو سوال بله است و هم نه. قرعه کشی اعتراف هرگز این اما تمام هدف بودن است برای جلب مردم به قمار است. منظور من بیا. به همین دلیل آنها وجود داشته باشد. اگر مردم نمی قمار خواهد بود وجود دارد بدون قرعه کشی.

بله قرعه کشی پنهان در پشت قانون و تظاهر که پول آنها را تولید می رود به سمت آموزش و پرورش و دیگر قابل ستایش تلاش و در اکثر موارد درست است.

اما این هم درست است که وجود دارد مردم به سختی زندگی بالاتر از سطح فقر و صرف پول برای آنها نمی توانیم در قرعه کشی بلیط. آنها مکیده چون مانند تلویزیون تجاری گفت: این تنها یک دلار است. اما کسانی که دلار تمایل به اضافه کردن تا خیلی سریع هنگامی که شما در حال گذراندن ده یا بیست دلار پاپ در بلیط بخت آزمایی.

این همان Google AdWords است. افرادی که معمولا نمی تبلیغ مکیده چون آن را تنها پنج دلار برای شروع است. اما زمانی که گوگل هزینه 500 دلار به کارت های اعتباری خود را هر هفته و در آنها ساخته نشده و هر گونه پول, واقعیت های خشن از این وضعیت در مجموعه. آن را تقریبا به عنوان آسان به عنوان آنها فکر می کردند یا آن را شنیده خواهد بود.

البته, آن را آسان به سرزنش AdWords گوگل. بسیاری از سرزنش است به سقوط بر روی شانه ها از تبلیغ. اکثر Google AdWords تبلیغ به سادگی نمی سرنخی در مورد آنچه آنها انجام می دهند. آنها خواندن برخی از کتاب های الکترونیکی در مورد چگونه به پول با گوگل AdWords و بلافاصله فکر می کنم آنها در حال آماده را به تسخیر جهان است.

آن را فقط که آسان نیست مردم است. شما هنوز هم باید به برخی از دانش اساسی از تبلیغات به منظور موفقیت با AdWords گوگل و یا هر نوع از تبلیغات که برای ماده. شما باید به آموزش خود را اول است.

و بهترین راه برای آموزش خود را با خواندن “واقعی” تبلیغات کتاب مانند “علمی تبلیغات” توسط کلود هاپکینز و “چگونه برای نوشتن یک تبلیغات خوب” توسط ویکتور شواب و “رازهای تبلیغات از کلمه نوشته شده” توسط جوزف Sugarman.

آموزش خود را اول و سپس ذخیره کردن پول خود را. این که چگونه آن کار می کند. به انجام در غیر این صورت شما می شود بهتر است بازی در قرعه کشی!

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>