سامری خوب طول می کشد قربانی به بیمارستان پس از گزش سگ گردن

یک نفر به بیمارستان منتقل شد و پس از گاز گرفته شدن توسط یک سگ در 1:20 p. m. روز شنبه, مارس 20, Grand Forks, اداره پلیس گزارش.

پلیس با دریافت گزارش که یک مرد را گاز گرفته بود در ناحیه گردن زیادی کوتاه, موهای قهوه ای و قهوهای مایل به زرد سگ “شبیه به یک pitbull یا باکسر-نوع سگ” در 900 بلوک جنوبی 12th, خیابان بعد از ظهر دوشنبه با توجه به GFPD انتشار. انتشار گوید که این حادثه رخ داده است در مالکیت خصوصی.

یک شهروند رانندگی حادثه متوقف شد و کشیده سگ خاموش قربانی با توجه به انتشار قبل از دادن قربانی یک سوار به بیمارستان. آزادی می گوید: سگ های گذشته دیده می شود در حال اجرا عازم شمال.

پلیس شناسایی صاحب سگ هستند و در این فرآیند از محل هر دو سگ و صاحب به یاد بگیرند که وضعیت سگ واکسن هاری. پلیس در حال جستجو نیز برای راننده که در زمان قربانی به بیمارستان با توجه به انتشار.

پلیس می گویند که هیچ خطر وجود دارد به عموم مردم است. هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه را تشویق به تماس با GFPD در 701-787-8000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>