GoI گرفته گام های مثبت برای بازگرداندن حالت طبیعی: اتحادیه اروپا

Foreign envoys in a meeting with NSA Ajit Doval in New Delhi on Friday.
خارجی نمایندگان در یک جلسه با NSA agnew در دهلی نو در روز جمعه.

نمایندگان دیدار با NSA پس از بازگشت از J&K
*خواستار لغو محدودیت

Sanjeev Pargal

جامو Feb 14: پس از سفر دو روزه به جامو و کشمیر در فوریه 12 و 13, 25 سفرای خارجی امروز ملاقات مشاور امنیت ملی (NSA) agnew در اتحادیه سرمایه به ارزیابی خود را از وضعیت در قلمرو اتحادیه پست اوت 5 مرکزی تصمیم گیری از جمله abrogation از مقالات 370 و 35-A.
پس از بازدید از اتحادیه اروپا گفت: دولت هند گرفته گام های مثبت برای بازگرداندن حالت عادی در جامو و کشمیر اما در همان زمان ابراز نگرانی از محدودیت. اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
25 همه نمایندگان که بازدید سرینگر و جامو در فوریه 12 و 13 به ترتيب ملاقات تعداد زیادی از نمایندگان و در جریان شدند توسط معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu و برنج از ارتش مدنی و پلیس دولت ملاقات امروز Doval در حیدرآباد خانه در دهلی نو و تا به حال دقیق بین عمل با او در جنبه های مختلف از وضعیت در جامو و کشمیر.
“این نمایندگان خود را به اشتراک گذاشته تجارب و دیدگاه در مورد وضعیت زمین به خصوص در دره کشمیر بود که بسیار متفاوت از آنچه که آنها به عنوان خوانده شده بود در رسانه های بین المللی گزارش” شهادت” ،
پس از جلسه Doval آلمانی سفیر والتر J Linder گفت: “ما رد و بدل تجارب ما از ما بازديد به جامو و کشمیر. من فکر می کنم آن را انجام داده بود نیز آخرین بار که گروه اول رفت و به جامو و کشمیر. این یک جلسه خوب”.
افغانستان فرستاده Tahir Qadiry گفت: پس از این جلسه بود که او تجربه خوبی در سفر خود به جامو و کشمیر.
“این همیشه بسیار خوب به حساب کاربری خود از همه چیز,” او اضافه شده است.
در همین حال اتحادیه اروپا با اشاره به “گام مثبت” آغاز شده توسط اتحادیه های دولت برای بازگرداندن حالت عادی در جامو و کشمیر اما به دنبال سریع بلند کردن اجسام از محدودیت های موجود در جامو و کشمیر.
“این دیدار تایید کرد که دولت هند گرفته گام های مثبت برای بازگرداندن حالت عادی. برخی از محدودیت ها باقی می ماند به ویژه در دسترسی به اینترنت و خدمات تلفن همراه و برخی از رهبران سیاسی هنوز در بازداشت” گفت: Virginie Battu-Henriksson, اتحادیه اروپا, سخنگوی امور خارجی و سیاست امنیتی.
“در حالی که ما می دانیم جدی نگرانی های امنیتی مهم است که باقی مانده محدودیت برداشته شود سریعا” این مقام گفت.
Battu-Henriksson گفت: این بازدید به ارائه “خوش آمدید” فرصت برای دیدن این وضعیت بر روی زمین و برای ارتباط برقرار کردن با مخاطبان محلی در جامو و کشمیر.
“ما مشتاقانه منتظر ادامه این گفت و گو با هند در مورد وضعیت در منطقه” رسمی اضافه شده است.
این بازدید که سازماندهی شده توسط دولت برای کمک به نمایندگان خارجی در مورد وضعیت در قلمرو اتحادیه.
اتحادیه اروپا گفت: این برنامه شامل جلسات مدنی و مقامات نظامی برخی از نمایندگان سیاسی و همچنین انتخاب نمایندگان جامعه مدنی و جامعه کسب و کار.
ماه گذشته دولت گرفته بود 15 نمایندگان به جامو و کشمیر.
پس از اعلام مجدد از جامو و کشمیر و خروج از آن به ویژه قانون اساسی دولت مرکزی تا به حال اعمال محدودیت های خاصی در خدمات اینترنت و بازداشت برخی از رهبران سیاسی. در حالی که 2G خدمات اینترنت تلفن همراه ترمیم شده اند در سراسر قلمرو اتحادیه و تعدادی از بازداشت رهبران سیاسی منتشر شد; سه رئیس سابق وزیران—دکتر فاروق عبدالله عمر عبدالله و Mehbooba مفتی رزرو شده اند تحت امنیت عمومی عمل می کنند (PSA).
بیست و پنج خارجی نمایندگان در طول سفر خود را به سرینگر و جامو به مدت دو روز به این نتیجه رسیدند که دیروز تا به حال ملاقات سری از هیئت در هر دو چرخشی شهرستانها سرمایه از قلمرو اتحادیه کردم و جلسه از معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu رئیس اتاق BVR Subrahmanyam مدیر کل پلیس (DGP) Dilbag سینگ علاوه بر مقامات ارتش در وضعیت حاکم در جامو و کشمیر به خصوص دره.

قبلی ماده42-در طول روز شری Amarnath Yatra به شروع در ژوئن 23

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان