اهداف رکورد پشت کانادا افسانه ای فوتبال کریستین سینکلر هنوز ناتمام کسب و کار


کریستین سینکلر با بازیکنان فوتبال و طرفداران او را — خارج از B. C. ورزشی سالن از شهرت. فرانسیس گرجستان / PNG

‘هدف-به ثمر رساند چیزی که هرگز من رانندگی تمرکز. آن بوده است را به نفع خود مدال طلا جام جهانی, همه چیز مانند است که به عنوان یک تیم می گوید: Burnaby افسانه

گروه 13-year-old female بازیکنان فوتبال تماشا transfixed به عنوان ادای احترام تصویری به کریستین سینکلر رکورد 186 حرفه ای بین المللی اهداف بازی در B. C. ورزشی سالن از شهرت در روز سه شنبه. وجود ترس و احترام و تحسین نوشته شده در چهره خود را.

در سایه به طرف اتاق ایستاده بود سینکلر او صورت تقریبا قیافه ذخیره برای یک اثر خفیفی از رنگ از خجالت به برخی از به یاد ماندنی ترین از اهداف خود — در حال حاضر بیشتر از همه زمان توسط هر بازیکن مرد یا زن — بازی کردن بر روی صفحه نمایش.

آنچه او احساس او خواسته شده بود که پس از مونتاژ متوقف نورد?

نبود غرور امداد نوستالژی و یا تفریحی. در ادای احترام به او انجام یک چیز در ذهن او ناتمام کسب و کار.

“به نمایشگاه من دیده ام این ویدئو قبل از. من می دانم که این اهداف در — من در آن زندگی می کردند” این برنابی مادری با لبخند گفت:.

“وجود دارد (بودند) برخی از آنهایی که خوب … اما صادقانه بگویم من فکر می کنم چیزی که من دیدم از این سه گل در برابر ایالات متحده در لندن و از دست دادن بازی. من هنوز نه بیش از آن.”

بدون باز کردن یک زخم هشت سال در درمان آن بازی نیمه نهایی در برابر ایالات متحده و سینکلر جهانی بیرون آمدن ، او به ثمر رساند سه باور نکردنی اهداف نگاه توقف و داده بود کانادا 3-2 سرب در اواخر نیمه دوم.

اما دو تماس — به می گویند که آنها صرفا بحث برانگیز است عمیقی کتمان حقیقت توسط داور نروژی کریستینا پدرسن تبدیل شده و بازی بر سر آن و به 4-3 اضافی-زمان پیروزی برای آمریکایی ها. (پدرسن آن را باید به ذکر کشیده شد از برنز مدال بازی نیست و داوری در عمده دوره مسابقات بین المللی پس از.)

این کانادایی ها دوباره به تصرف برنز در لندن و سپس تکرار که شاهکار در سال 2016 المپیک تابستانی بازی در ریو. چیللیوکک را Jordyn Huitema بازی-پیروزی برابر کاستاریکا در هفته گذشته کانادا از طریق به کونکاکاف (کنفدراسیون آمریکای شمالی و مرکزی کارائیب Association Football) نهایی به دست آورده و آن را یک اسکله در بازی های 2020 توکیو در این تابستان.


نوجوانی, بازیکنان فوتبال همه ملبس به شماره 12 کشباف در افتخار خود را بت کریستین سینکلر (در ردیف عقب) در خارج از B. C. ورزشی سالن از شهرت.

فرانسیس گرجستان / PNG

کانادا آمد تا در برابر دشمنان قدیمی ایالات متحده در کونکاکاف نهایی در آخر هفته سقوط 3-0 به دفاع از جام جهانی شانزه.

لیورپول در حال 50-3-7 تمام وقت در برابر آمریکا اما باید از گذشته دو نشست. آخرین پیروزی در آمد در پرتغال در جام حذفی در سال 2001 که در آن Charmaine هوپر به ثمر رساند و دو بار سینکلر یک بار در پیروزی 3-0. کانادا رفته 0-29-6 پس از آن.

“من تنها بازمانده از تیم ما است که تا کنون مورد ضرب و شتم آنها. آنها شماره 1 تیم در جهان برای یک دلیل. که می شود گفت آنها نمی رسد. شما را دیدم که در ریو — آنها را ندارد تریبون. اما به آنها را ضرب و شتم شما باید در بهترین مطلق خود را برای 90 دقیقه — 90-به علاوه حتی گفت:” 36 ساله سینکلر که شده دربسته در محیط 293 بار.

“در کونکاکاف نهایی, ما بهترین های ما برای حدود 60 و پس از آن برخی از اشتباهات فردی و شما پایین 3-0. این که چگونه سریع آن را می تواند رخ دهد. و عمق است که آنها را — بازیکنان است که آنها مجبور به ترک کردن فهرست خود را به عنوان مثال. آنها احتمالا می تواند شروع در بسیاری دیگر از تیم ملی است. ما فقط باید در بهترین ما در این تابستان.

“که در آن زنان بازی در حال حاضر شما باید شش یا هشت تیم که می تواند برنده,” او اضافه شده است. “بدیهی است که ایالات متحده آمریکا است که مورد علاقه برای برنده شدن در هر مسابقه آنها را وارد کنید اما بازی در حال تغییر است. من در جام جهانی — از دست دادیم به سوئد و آنها سوم به پایان رسید. ما هرگز نباید از دست داد که بازی. ما حق وجود دارد و … آن را با کوچکترین جزئیات است که ما هزینه بازی ها و یا اجازه می دهد ما را به پیروزی در بازی. ما فقط باید آن را با یکدیگر در این مسابقات است. علاوه بر آمریکایی ها همه چپ فرانسه ناراضی است.”

سینکلر هم اکنون می توانید رفتن به توکیو بدون هر گونه حواس او را پرت. هدف-به ثمر رساند رکورد 184 مجموعه توسط آمریکایی ابی Wambach از سال 2013 شده است تا در نهایت پیشی گرفته است. هم تیمی های او که bugged او بدون توقف برای یک سال در مورد ثبت, در نهایت می تواند به توقف.

تمجید آمده اند در پیامهای تبریک از امثال نخست وزیر جاستین ترودو تنیس افسانه Billie Jean King و سینکلر کودکی بت روبرتو Alomar — بیس بال از مشاهیر Blue Jays infielder که شماره 12 سینکلر را پوشیده است و به افتخار او — باید دارای عقاید قلب او.

اما نه او سر: سینکلر فروتنی است تا حدودی افسانه ای.

“هدف-به ثمر رساند چیزی که هرگز من رانندگی تمرکز. آن بوده است را به نفع خود مدال طلا جام جهانی, همه چیز مانند است که به عنوان یک تیم. من فکر می کنم وجود دارد به همین دلیل من تصمیم یک تیم ورزشی” او گفت:. “این خوب بود برای دریافت این گل چیزی از راه قبل از بازی های المپیک است. آن را قطعا چیزی که در ذهن من و وزن من نسبت به طول سال گذشته و یا به عنوان اهداف علامت دور. من می دانستم که قرار بود به اتفاق می افتد; آن را فقط یک ماده از زمانی که.

“با این تیم همه چیز در حال رفتن به سمت توکیو و رسیدن به سطح های مختلف از تریبون این زمان در اطراف.”

‘که در آن زنان بازی در حال حاضر شما باید شش یا هشت تیم که می تواند برنده’ می گوید کریستین سینکلر. ‘بدیهی است که ایالات متحده آمریکا است که مورد علاقه برای برنده شدن در هر مسابقه آنها را وارد کنید اما بازی در حال تغییر است.’
فرانسیس گرجستان / PNG

یعنی ممکن است یک جلسه با آمریکایی ها در برخی از نقطه, اما آنها بدم میاید هنگامی که به نظر می رسید وجود داشته باشد — بازیکنان پله در سر و مانند آن است از بین می رود پس از سال 2012 است. احتمالا با توجه به این واقعیت است که اکثر بازیکنان در دو تیم بازی با و یا در برابر هر یک از دیگر در آمریکا مبتنی بر ملی فوتبال زنان لیگ.

“جالب است. (رقابت است) قطعا تغییر,” او گفت:. “به خصوص پس از یک دسته از ما بازی pro با آنها. من شده است با هم تیمی های توبین هیت به مدت هفت سال. لیندسی Horan یکی از دوستان خوب من در حال حاضر. بنابراین قادر به دیدن برخی از دوستان من موفقیت من خیلی خوشحال برای آنها.

“من فقط آرزو می کنم آن را در برابر ما,” او اضافه شده خنده.

در حالی که هم تیمی های او ممکن است باید کوتاه آمد در فشار خود را برای دریافت سینکلر بیش از 185-هدف علامت گذاری به عنوان در حال حاضر وجود دارد کوچک و ظریف با فشار از آنها به بیش از 200. و راه سینکلر است هنوز او استقامت و هنوز هم در سطح کلاس جهانی, آن را فقط ممکن است اتفاق می افتد.

“همه همراه من داده ام خودم را به توکیو و سپس ما را دوباره ارزیابی چیز,” او گفت: هر گونه برنامه های بازنشستگی.

“و آن را به عنوان را بدست نزدیک بیشتر متوجه شدم که اگر شور و شوق و میل … وجود دارد, من قصد دارم به رفتن نگه دارید. شما قطعا می توانید تنها این کار را برای یک مقدار مشخصی از زمان و من قصد دارم سعی کنید به آن را انجام دهد زمانی که من می توانم.”

jadams@postmedia.com

twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

دانلود مقاله رایگان