خوشحالم که شما پرسید: به روز رسانی Red River flood نشانگر در چنگال بزرگ نیست و به احتمال زیاد

س: اگر Red River می رسد ارتفاع بالا 5 سیل در این سال (به عنوان برخی از پیش بینی) را از ستون هرمی شکل سنگی در Greenway در گرند فرک روز می شود به مناسبت جدید در سطح ؟ دارای ستون هرمی شکل سنگی تا به حال شده است را تغییر داد از آنجا که اولین بار بنا?

به گفته جان Bernstrom ارتباطات و متخصص برای شهرستان از چنگال بزرگ وجود دارد هیچ برنامه ای در محل به روز رسانی ستون هرمی شکل سنگی بنا بود که پس از تاریخی سال 1997 سیل و که نشانه بالا علامت آب است که در سال.

سال ها نشان داد در ستون هرمی شکل سنگی هستند 1996, 1882, 1979, 1897 و البته 1997 سال رودخانه سرخ کاکل در یک رکورد 54 ، در ضمن قله 2006, 2009, 2010, 2011 2019 تمام شد بالاتر از تاج از سال 1996 است که در پایین ترین پله در زمان سنگ یادبود. تاج 2011 (49.86 پا) سوم-بالاترین رکورد در حالی که سال 2009 (49.33 پا) چهارم است. سال گذشته تاج (46.99 پا) رتبه شماره 8 تمام وقت.

Bernstrom وجود دارد گفت: هیچ برنامه ای در حال حاضر به مناسبت گرامیداشت روز اخیر بالا-علائم آب با نوعی از ساختار دائمی و یا آثار هنری است.

“از یک بنای تاریخی نظر ندارد. اما اين بدان معنا نيست که کسی نمی آید به شهرستان سالن و می گویند: “من یک هنرمند هستم و می خواهم به انجام این’, ” او گفت:. “من نمی خواهم به آن را به نظر می رسد مانند یک دائم سنگ جامد ندارد. اما آن را مانند آن را در بودجه شهرستان و یا هر چیزی.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در ضمن شهرستان مدیر تاد Feland گفت که او می خواهم برای دیدن برخی از مرتب کردن بر اساس بزرگداشت اخیر سیل قله اما افزود که او مطمئن نیستید اگر آن را ممکن است موجود بنای تاریخی است.

خوشحالم که از شما خواسته است که یک نیمه به طور منظم بخش در چنگال بزرگ هرالد. آیا شما یک محلی و سوال جالب شما می خواهم جواب میده ؟ ارسال آن را به [email protected] و ما آن را در نظر بگیرید. مطمئن شوید که برای قرار دادن “خوشحالم که از شما خواسته” در خط موضوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>