خوشحالم که از شما خواسته است به منظور takeout?

س: اگر رستوران ناهار خوری اتاق باید تعطیل شود چون از coronavirus است که آن را هنوز هم امن به منظور تحویل carryout و از درایو-thrus?

بله, آن را بی خطر و بی سابقه ای در طول این زمان دشوار برای مواد غذایی محلی موسسات آن را حتی تشویق می شوند.

هیچ مشهود خطر ابتلا coronavirus دقیق تر شناخته شده به عنوان COVID-19 سفارش و درست غذا خوردن-رفتار غذا از یک رستوران در حالی که اتاق ناهار خوری خود را بسته است گفت: جاوید Bedard محیط زیست مدیر بهداشت برای چنگال بزرگ بهداشت عمومی.

“نگرانی با موسسات غذایی است که تماس های اجتماعی” گفت: چنگال بزرگ بهداشت عمومی بهداشت محیط هماهنگ کننده Javin Bedard. “این مواد غذایی منتقله از راه انتقال به طوری که تلاش شده است در مورد افزایش است که اجتماعی فاصله و داشتن جمع مردم در یک منطقه نشسته و یا ایستاده در خط با هم.”

Bedard گفت: مهم ترین چیزی که شام می توانید برای محافظت از خود را از ابتلا یا پخش COVID-19 شستن دست قبل از غذا خوردن و بعد از دست زدن به سطوح مشترک حفظ فاصله بین مردم و اجتناب از گروه تمرین بهداشت مناسب و خودداری از دست زدن به چشم خود بینی و صورت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“تا آنجا که به مواد غذایی می رود کدهای غذا و مواد غذایی دست زدن به کد در نظر گرفته شده برای محافظت در برابر باکتری ها و ویروس ها” Bedard گفت. “این یک مواد غذایی شناخته شده انتقال. این همه در مورد اجتماعی فاصله.”

خوشحالم که از شما خواسته است که یک بخش در چنگال بزرگ هرالد. آیا شما یک محلی و سوال جالب شما می خواهم جواب میده ؟ ارسال آن را به [email protected] و ما آن را در نظر بگیرید. مطمئن شوید که برای قرار دادن “خوشحالم که از شما خواسته” در خط موضوع.

به عنوان یک سرویس عمومی, هرالد باز کرده است این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>