بسکتبال دختران مادر بشود تا برای مسابقات

یکی شمع و کاردینال قرمز لباس Edmore N. D., مامان می پوشد به او دختر مورگان لنگدن-Edmore-مونیخ بازی. از سوی دیگر یک پشته از طلا و آبی و لباس های او قرار می دهد و در هنگامی که او به تماشای دختر Fallyn بازی در دانشگاه ایالتی مونتانا بازی ها.

در روز جمعه 6 و شنبه 7 مارس Freije خواهد شد با پوشیدن سیاه و سفید و قرمز در حالی که او به تماشای مورگان یک دانشجوی سال دوم و هم تیمی های او بازی در کلاس B دختران دبیرستان بسکتبال مسابقات در بتی Engelstad Sioux Center در گرند فرک.

اواخر شنبه شب او را بازگشت به Edmore و پرواز روز بعد به Boise, Idaho. در سهشنبه, مارس 10 Freije خواهد شد تشویق Fallyn و بقیه MSU بابکتس در دور دوم — این 18-1 کنفرانس قهرمانان کردم خداحافظ برای دور اول — از آسمان مسابقات در بویزی.

بسکتبال شده است بخشی از زندگی برای Freije برای اولین بار به عنوان یک بازیکن در Fordville دبیرستان تیم بسکتبال سپس بعد از آن در جیمز تاون کالج زنان تیم بسکتبال که در آن او با بازی از 1984-1988 و در نهایت به عنوان یک فن از دخترش ” تیم.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

پس از 15 سال از تماشای مورگان Fallyn و خود را خواهر بزرگتر Ashtin بازی بسکتبال Freije استفاده می شود که نه تنها تغییرات کمد لباس, بلکه دستکاری برنامه ها و روزها سفر با ماشین یا هواپیما به بازی.

زمانی که دختران در مدرسه ابتدایی بودند او قرار داده و مایل در خودرو مصرف آنها را به بازی بسکتبال در شهرهای سراسر شمال داکوتای شمالی و شمال غربی ایالت مینه سوتا.

“زمانی که آنها کوچک من مربی تمام از سفر تیم گفت:” Freije اشاره کرد که دقیقه در ماشین به مدرسه مسابقات بزرگ از یک یا دو ساعت به شش دلیل بازی در منطقه مینیاپولیس است.

در شیوه ها و ماشین سواری Freije کار می کرد برای القای دختر خود را نه تنها مهارت های بسکتبال, اما درس های زندگی گوید به آنها که ورزش نباید آنها را به عنوان افراد است.

“این چیزی است که ما انجام میدهیم نه که ما” او به آنها گفت. در ضمن Freije تشویق دختران به ورزش های رقابتی و نوع.

“اگر شما شخم کسی بیش از این به آنها را انتخاب کنید تا” Freije اغلب توصیه می شود آنها را.

یکی دیگر بارها تکرار سرود تشویق دختران به فکر تصویر بزرگ: “یک روز خدا. بود نور است.”

چون Freije این شانس را به او را مربی در بسکتبال و در زندگی و به خاطر دوستی او با پدر و مادر دیگر او از ذهن نیست روز طولانی از سفر در دختران مدارس ابتدایی و متوسط است.

“هنگامی که شما با یک گروه از خانواده های دیگر و لذت بردن از هر یک از دیگر و سفر به نوع آن از یک جامعه Freije گفت.

او احساس می کند که همان حس اجتماعی که مشهود در لنگدن E-M تیم ها و بازیکنان و پدر و مادر است که شایع است در کلاس B بسکتبال به طور کلی.

“این هیجان به نمایندگی شهر خود” Freije گفت.

Freije مشغول بوده است گذشته چند ماه از رفتن به هر دو دختران منطقه 4 بازی بسکتبال و دانشگاه ایالتی مونتانا آسمان بزرگ بازی. او با حضور نزدیک به هر یک از Fallyn خانه بازی ها چیزی او عهد کرده بود به او دختر ارشد سال در دانشگاه.

زمانی که او قادر به در Fallyn بازی به لطف فن آوری Freije نیست که آنها را از دست ندهید اما چند بار او را به درست طرفداران که فکر می کردم که او پریشان حال گوشی خود را در طول مورگان بازی..

“اگر می بینید من روی گوشی خودم من تماشای Fallyn بازی در حالی که من به تماشای مورگان” Freije به آنها گفت.

او سپاسگزار برای فرصت های او را به دختر خود را در طول سال و در حال حاضر به دیدن دو نفر از آنها بازی در postseason مسابقات برگزار شده در روز از یک دیگر اما از 1200 مایل از هم جدا در فاصله.

“این هیجان انگیز است. چگونه خوش شانس, چگونه خوش شانس می تواند باشد ؟ این شگفت انگیز است. من فکر می کنم ” آیا این واقعی است؟'” Freije گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>