غول شلیک برای تیم رکورد 12 پیروزی راست در طول تاریخ مشکل اورت


تیم بازدیدکننده داشته است Silvertips شنبه در فرشته بال عرصه یک مرکز که در آن ونکوور است 2-7-0-0 بیش از پنج سال گذشته.

ونکوور غول را به هدف در یک تیم-ثبت 12th مستقیم پیروزی امشب اما نیاز به پیروزی در یک بازی که در آن آنها به طور منظم تلاش می کرد.

غول بازدید اورت Silvertips این شب (7 p. m. و ادویه 1200) در فرشته بال عرصه یک مرکز که در آن ونکوور است 2-7-0-0 بیش از پنج سال گذشته.

بعدی خود بدترین جاده رکورد خود را در برابر دیگر هشت کنفرانس غرب مخالفان که در طول 2-4-1-1 برابر پورتلند Winterhawks.


تایلر Preziuso جشن هدف برای ونکوور غول در روز جمعه برنده شدن بیش از Calgary Hitmen.

راب ویلتون

ونکوور در حال آمدن است خاموش عاطفی 6-5 برنده شدن بیش از Calgary Hitmen جمعه در لنگلی حوادث, مرکز یک شب که در آن ونکوور بسیج از یک 5-2 سوم-دوره کسری.

که 11 سال متوالی بدون پیروزی در یک فصل به طور منظم تیم را علامت تعیین شده توسط 2008-09 غول. که ونکوور تیم همچنین موفق به کسب 10 در یک ردیف که فصل.

غول برنده 12 مستقیم در سال 2006 برگشتی در مسیر به WHL قهرمانی.

ونکوور defenceman بون بیرام می گوید که پیروزی شاگردانش می شود ذکر شده تنها “کمی” در غول, اتاق پانسمان.

“ما سعی می کنیم بازی خوبی در هر بازی گفت:” بیرام. “ما فقط در تلاش برای آماده هر بازی و گذشته در 11 بازی انجام داده ایم یک کار خوب از آن است.”

بیرام مخفیانه یک شات از جناح چپ دیوار گذشته کلگری netminder جک McNaughton در 4:47 سومین دوره برش قاتل منجر به 5-3. تایلر Preziuso شمارش در یک بازی قدرت در 9:31 در یک توالی راه اندازی با یک پاس بلند توسط goaltender دیوید Tendeck ابتلا به کلگری در یک خط را تغییر دهید.

جاستین Sourdif آن را در 5-5 11:29 تبدیل در یک خوراک از پشت نت از یک جوانه defenceman کانر Horning. Sourdif صعود برنده و خود را به اتمام hat trick کینگ در 15:53.

“ما به چالش کشیده و آنها را در میان دوره و ما در دوره سوم و ما در گیر با آن گفت:” غول مربی مایکل Dyck. “ما مطمئن نبودند که آیا ما می تواند نبرد پشت یا نه. ما فقط می خواستم به بازگشت به بازی به راه راست.”

کلگری (32-9-4-1) که از ویژگی های ونکوور کناکز چشم انداز Jett وو و کارسون Focht آمد به بازی برندگان چهار مستقیم.

پیروزی به ونکوور (30-20-3-2) نقطه دوم در B. C. بخش پیش از ویکتوریا Royals (29-21-5-2). این تیم در امتیاز. ونکوور دارای دو بازی در دست است. ونکوور 13 بازی های باقی مانده شامل سه برابر Royals.

اورت (38-12-3-1) موفق به کسب چهار مستقیما و نه از 10 رفتن به امشب. آنها 3-0-0-0 در مقابل غول های این فصل اگر چه هر سه برنده شد و با یک هدف. ونکوور رفت 2-2-0-0 در برابر اورت در فصل گذشته و که شامل یک 3-1 برنده برای غول در جاده ها در افتتاحیه هفته از فصل به طور منظم در سپتامبر. 22, 2018.

Sourdif این سه گل را به او می دهد 10 تا با 18 امتیاز در گذشته و نه بازی. بیرام تا به حال یک هدف و دو کمک می کند و او در حال حاضر اهداف خود گذشته پنج بازی هفت گل و 21 امتیاز در گذشته خود 10 بازی.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>