غول سقوط به خانمها بالغ جمعه را از دست ندهید فرصتی برای فاصله Royals


ونکوور و ویکتوریا را به استراحت دوم-محل بست امشب با بازی در پرنس جورج و پورتلند بود

ونکوور غول و ویکتوریا سلطنتی آغاز شد و روز شنبه به بن بست رسیده در هر دو امتیاز و بازیهای انجام شده است.

غول های ساخته شده تا این دو فوق العاده مسابقات آنها تا به حال در Royals این هفته و از دست داد هر دو زیر یک 4-2 دست دادن در روز چهارشنبه در برابر کملوپس تریل با 5-4 شکست میزبان شاهزاده جورج خانمها بالغ در روز جمعه.

ونکوور دهکدهای از دست داد سه مستقیم WHL بازی.


بون بیرام از ونکوور غول تلاش می کند به اسکیت بازی کردن به دور از تایسون بالایی از پرنس جرج, خانمها بالغ در روز جمعه.

Brett Cullen

به عنوان شنبه شب اقدام ونکوور (32-24-3-2) و ویکتوریا (31-23-5-2) هر کدام یک سهم از نقطه دوم در B. C. بخش و هفت بازی باقی مانده در لیگ برتر بازی کند.

ونکوور با برنده جاری لبه از نظر tiebreakers.

اولین محل تریل 13 امتیاز در غول و سلطنتی و چهارم-محل Kelowna راکت هفت امتیاز عقب است.

غول شد را به صورت Cougars (19-34-4-4) دوباره شنبه در حالی که خاندان سلطنتی بودند به صورت پورتلند Winterhawks (43-11-3-4) برای اولین بار از راست دو بازی در شهر اورگان.

پس از پورتلند, بازی ویکتوریا دارای دو بیشتر با شاهزاده جورج, دو بیشتر با اورت Silvertips (45-12-3-1) و یکی در برابر راکت (28-27-3-3).

ونکوور دارای یک خانه-و-خانه برابر سیاتل Thunderbirds (23-31-4-3) و یک برنامه یاجشن بعدازظهر یکشنبه در خانه برابر خانمها بالغ آخر هفته آینده و پس از اواسط هفته در خانه برابر تریل (39-17-3-1) و خانه-و-خانه برابر موشک در لیگ مارس 20-21 نهایی آخر هفته.

با توجه به قوانین لیگ اگر غول و Royals در نهایت با یکسان امتیاز و برنده بعدی tiebreaker است اهداف دیفرانسیل و سپس آن را در سر-به-سر ضبط.

به عنوان بازی روز شنبه, Vancouver is a plus-24 در مقایسه با منهای-11 برای ویکتوریا. غول نیز 6-4-0-0 در برابر Royals در 10-بازی در کل سری در این فصل به طور منظم.

روز جمعه جاش Maser تا به حال یک کلاه ترفند برای خانمها بالغ, از جمله برنده در یک بازی قدرت در 14:42 سومین دوره است. که تحت فشار قرار دادند و او را به 28 اهداف در این فصل است.

برای ونکوور, Tyler Preziuso تا به حال یک جفت به او 26. بون بیرام با 12 و میشل Kvasnica با نهم نیز به ثمر رساند.

تیلور Gauthier ساخته شده 38 موجب صرفه جویی در شاهزاده جورج net. ترنت خیش تبدیل دور 15 عکس برای ونکوور.

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>