غول سفید آسیب-سرند Royals در بازکن از سه بازی آخر مرحله نهایی مسابقات


مجموعه همچنان ادامه دارد و شنبه و یکشنبه در ویکتوریا و آن را جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه بسیاری از اسکیت بازان ویکتوریا را مجبور به انتخاب از

پس از 3-0 نمره خط به نفع خود قانع کننده ترین آمار در ونکوور Giants’ علائم شب جمعه بود و تعداد ویکتوریا سلطنتی’ اسکیت باز.


ترور Longo جشن هدف خود برای ونکوور غول در روز جمعه در برابر ویکتوریا Royals.

استنلی لی

یک دسته از صدمات بدان معنی است که Royals آغاز شده شیب در لنگلی حوادث مرکز با فقط 16 اسکیت باز دو تحت معمول مکمل. آنها از دست دیگر در انتهای دوره دوم زمانی که کارسون میلر پرتاب شده از این بازی را برای چک کردن به سر اصلی او دریافت بالا زیر آمار در مرکز یخ در ونکوور defenceman الکس Kannok Leipert.

Kannok Leipert ونکوور کاپیتان و واشنگتن پایتخت چشم انداز ماند روی یخ پس از ضربه برای یک زمان و نیاز به برخی از کمک اما او به بازی بازگشت.

لیگ دفتر بررسی همه غیر مبارزه با رشته و میلر به خوبی می تواند به حالت تعلیق امشب به عنوان غول (31-21-3-2) و Royals (30-22-5-2) حرکت خود را در سه بازی آخر مرحله نهایی مسابقات را به جزیره ونکوور در صرفه جویی-در-مواد غذایی یادبود مرکز (7:05 بعد از ظهر, ادویه 1200 پیوست در حال پیشرفت در Sportsnet 650).

این تیم دوباره دیدار یکشنبه (3:05 بعد از ظهر, ادویه 1200) در صرفه جویی-در-مواد غذایی است.

ونکوور می رود به امشب گره خورده ویکتوریا در نقاط در رقابت برای کسب مقام دوم در B. C. بدست آورد اما با دو بازی در دست است. ونکوور دارای 11 بازی باقی مانده در آن فصل به طور منظم.

ویکتوریا تا به حال شش بازیکن ذکر شده به عنوان خراش در روز جمعه. هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا هر گونه آماده خواهد شد برای بازگشت خود را در این آخر هفته.

آنها تا به حال 16 ساله defenceman Brodie Laroque خود را WHL اولین روز جمعه.

سه تیم برتر از میلاد و آمریکا اختلافات را کنفرانس غرب برگشتی همراه با دو تیم با بهترین رکورد بدون در نظر گرفتن بخش. دوم-جایگاه تیم در B. C. تا خانه یخ مزیت در برابر مقام سوم و به نظر می رسد مانند ما می تواند یک سوم راست پس از فصل رقابت بین ونکوور و ویکتوریا.

غول و سلطنتی هستند نه امتیاز در بازگشت از جبهه در حال اجرا کملوپس تریل (36-17-3-1). چهارم-محل Kelowna راکت (27-26-3-3) هفت امتیاز پشت سر ونکوور و ویکتوریا.

غول جاروب سلطنتی در دور دوم در بهار گذشته. ویکتوریا ضرب و شتم ونکوور در هفت بازی در دور اول در سال 2018 است.

بون بیرام به ثمر رساند خود را در 11 فصل به صورت ونکوور روز جمعه و افزود: کمک خالی-net هدف توسط Milos روم. آن روم را 23 از فصل.

بیرام به Colorado Avalanche را 2019 در دور اول پیش نویس انتخاب شده است که در 12 بازی نقطه خط برای ونکوور (8-16-24). او قرار داده تا نه چند نقطه بازی است که در طول.

ترور Longo افزود: هدف ششم از فصل برای ونکوور.

ترنت معدنچی ساخته شده 18 صرفه جویی در ونکوور net. او را متوقف 124-از-131 عکس (.947 صرفه جویی در صد) در گذشته خود پنج بازی.

معدنچی netminding پشت سر هم شریک دیوید Tendeck (پایین تر بدن آسیب) نه لباس و ونکوور مربی مایکل Dyck گفت: پس از آن که او را روز به روز. تماس بگیرید-تا به خود جلب کرد سیم بود خیش های پشتیبان در روز جمعه.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>