اخبار GF رو به جلو: ترویج تئاتر با تی شرت و خدمت به وعده های غذایی به آسیب پذیر پاکسازی زندانیان از زندان در سلول های

چرا که او را دوست دارد زنده تئاتر دیانا Chabai-بوکر می تواند نه فقط ایستاده و هیچ چیز زمانی که coronavirus کشیده پلاگین در محلی مرحله productions.. خبرنگار پاملا Knudson گزارش Chabai-بوکر در تلاش برای افزایش تئاتر محلی با طراحی و بازاریابی یک تی شرت: یکی برای گرند فرک (“I (heart) GF”) و یکی برای East Grand Forks (“I (heart) EGF”) — با سود رفتن به تئاتر شرکت.

روزنامه نگار هانا شرلی مذاکرات به هیلی Wamstad که جدید تاسیس J اوراق قرضه است که آزادی بیشتر زندانیان از جمله کسانی که با شرایط پزشکی از زندان. آنها را دستور به بازگشت پست-همه گیر.

Knudson نیز طول می کشد یک نگاه در گرند فرک ارشد مرکز که دیده است یک افزایش شدید در تعداد مغذی و متعادل در وعده های غذایی این است که به ارائه به افراد مسن. در این ماه از مرکز منتقل صرفا به درایو از طریق وانت و تحویل حدود 10000 وعده های غذایی ارائه شده است; این در مقایسه با حدود 4000 نفر در هر ماه به طور متوسط قبل از مارس 17. این “ضعیف سالمند” هستند و این مرکز اولویت با هدف به نگه داشتن آنها را از فروشگاه های مواد غذایی به عنوان آنجا که ممکن است.

به دنبال این داستان ها و بیشتر در چاپ و آنلاین در روز سه شنبه و چهارشنبه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>