اخبار GF جلو: افسر پلیس می خواند به کودکان و نوجوانان محلی فیلمساز برنده جوایز کت پرکینز میزبان مجازی کنسرت

روزنامه نگار هانا شرلی گزارش خواهد شد در یک چنگال بزرگ افسر پلیس است که ارسال ویدئوها از خودش خواندن تصویر کتاب در تیم ملی مراقبت از کودکان منزوی در خانه.

افسر برندیس LaFrombois گفت: او ایده برای کتاب ها و مدالها یک روز به تازگی هنگامی که او از پیمایش از طریق Instagram و دیدم یک افسر در یک بخش و انجام چیزی مشابه به همین. با خانواده بیشتر ماندن در خانه LaFrombois گفت آن بوده است مشکل تر برای افسران برای اتصال با چنگال بزرگ جامعه به عنوان آنها به طور معمول خواهد بود و او را دیدم مجازی داستان بار به عنوان یک خلاق فرصت را به انجام درست آن.

خبرنگار پاملا Knudson را نگاه محلی فیلمساز که موفق به کسب دو جایزه در اخیر داکوتای فیلم داش رقابت است. “آخر هفته در مورفی” یک فیلم کوتاه ایجاد شده توسط Chris Rosebrough و همکاران خود در دزدان دریایی, رسانه های مسیحی به دست آورده دو جایزه از جمله مخاطبان انتخاب است.

Knudson نیز گزارش کت پرکینز خواهد شد که میزبان یک کنسرت مجازی در 7 p. m. روز شنبه, مارس 10, به نفع دشت بزرگ بانک مواد غذایی. پرکینز یک مینیاپولیس مبتنی بر ضبط هنرمند که در اسکرانتون N. D., بود, نیمه نهایی در طول فصل شش از تلویزیون نشان می دهد “صدای.”

به دنبال این داستان در چاپ و آنلاین پنج شنبه و جمعه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>