اخبار GF جلو: هیچ گزارش افزایش خشونت در واکنش به چک Protection Program, برخی می خواهند الکل takeouts دائمی

روزنامه نگار هانا شرلی گزارش می دهد که جامعه خشونت به مرکز مداخله دیده است و نه هر گونه تغییر قابل توجهی در خشونت تماس پس از شروع COVID-19 بیماری همه گیر. ترزا Hugg, CVIC معاون رئیس جمهور از ایمنی و خدمات درمانی گفت: یکی از دلایل ممکن ممکن است که تاثیر کامل از این بیماری همه گیر است و در عین حال برای رسیدن به چنگال بزرگ. او گفت: آن را نیز می تواند باشد که قربانیان خشونت خانگی و صرف زمان بیشتری را در نزدیک محدوده با معتادان خود را بیشتر فرصت محدود به دنبال کمک.

“وضعیت فعلی نشانی از قرض دادن خود به مردم که بیشتر جدا شده و به طور بالقوه محدود بودن با کسی است که با استفاده از خشونت در برابر آنها” Hugg گفت. “ما همچنین می دانیم افرادی که با استفاده از خشونت ممکن است با استفاده از وضعیت کنونی به افزایش میزان قدرت و کنترل آنها با استفاده از با شرکای خود است.”

در خبری دیگر خبرنگار آدم کرتز خواهد بود صحبت کردن به صاحبان کسب و کار در مورد تجارب خود را با چک حفاظت برنامه که از پول را اجرا کنید.

و روزنامه نگار جو بون بحث خواهد شد به برخی از نوار و صاحبان رستوران ها که ممکن است مانند برای دیدن قوانین و مقررات در takeout الکل به طور دائم و سست.

به دنبال این داستان ها و بیشتر در روز جمعه و شنبه در چاپ و آنلاین.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>