اخبار GF جلو:, ایتالیایی, دانش آموز ارز خارجی قرار می, جاری شدن سیل کاهش داد

منطقه ای خبرنگار ان بیلی خواهد بود گزارش ویتوریو کاسینی یک دانش آموز ارز خارجی است ممنون به زندگی در یک شهر کوچک در وسط دشت.

کاسینی از ولنزا یک شهرستان در حدود 20,000 در شمال ایتالیا شده است زندگی در غرب چنگال بزرگ شهر شهرستان از Larimore از ابتدای سال تحصیلی.

کاسینی در حال برنامه ریزی برای ترک Larimore در اوایل ماه ژوئن است اما در حال حاضر باقی بماند تا ژوئیه چون او نمی خواهید به بازگشت به کشور مادری خود تا coronavirus همه گیر است و آرام.

کاسینی تصمیم به اقامت اضافی در ماه به توصیه پدرش که یک پزشک است در ایتالیا.

“او به من گفت:” شما حتی نمی توانید تصور کنید که وضعیت در اینجا'” کاسینی گفت. “او به من گفت اگر من به ایتالیا آمد من می تواند coronavirus.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

روزنامه نگار هانا شرلی خواهد بود گزارش جاری شدن سیل شده است کاهش داد تا متوسط در اکثر موارد. در حالی که عکاس اریک Hylden بود منصرف دوشنبه توسط بلوک های جاده در داکوتای شمالی کنار رودخانه سرخ او خواهد بود با هدف به سعی کنید برای یک عکس خوب از مینه سوتا طرف.

به دنبال این داستان ها و بیشتر در چاپ و آنلاین در روز سه شنبه و چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>