اخبار GF رو به جلو: GF رهبران شهر محدود کردن هزینه های ارشد مراکز مراقبت, هوای آزاد, فعالیت های لغو و یا به تعویق افتاد

روزنامه نگار جو بون گزارش در چنگال رهبران قرار دادن در برگزاری چند صد هزار دلار از هزینه های عمومی و محدود کردن در مقیاس بزرگ هزینه های سراسر هیئت مدیره به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus — و فشار مالی آن می تواند قرار داده در این شهر است.

“ما در حال تلاش برای هوشمند در مورد نگه داشتن پول نقد, اما همچنین نگه داشتن موتور در حال اجرا می گوید:” رئیس شورای شهر دانا سند.

منطقه ای خبرنگار ان بیلی خواهد شد و به دنبال فعالیت هایی که لغو شده است در گرند فرک ارشد مرکز. به عنوان مرکز کنترل بیماری ها خواسته است که افراد مسن اقامت در خارج از عمومی به نگه داشتن آنها را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر ارشد مراکز در حال بسته شدن درهای خود را. اما Grand Forks ارشد مرکز را به یک درایو از طریق سرویس برای یک وعده غذایی ظهر روز از 11:30 صبح تا 12:15 بعد از ظهر

هرالد روزنامه نگار براد Dokken خواهد بود گزارش در مورد فعالیت های خارج از منزل و حوادث است که لغو شده است توسط وزارت منابع طبیعی. در مینه سوتا, گوزن, مدیریت خانه های باز برنامه ریزی شده در این ماه همراه با الک ورودی جلسات در شمال غربی ایالت مینه سوتا شده است به تعویق افتاد. داکوتای شمالی بازی و ماهی گروه را لغو کرده است ملی تیراندازی با کمان در مدارس برنامه دولت مسابقات که برنامه ریزی شده بود برای جمعه 20 مارس در نمایشگاه ایالتی مرکز در مینت.

به دنبال این داستان ها و بیشتر در چاپ و آنلاین در روز چهارشنبه و پنج شنبه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>