اخبار GF جلو: کروکستون در دیدار با چالش های فضانورد بازنشسته

روزنامه نگار ان بیلی گزارش می دهد که زندگی در کروکستون حمل به صورت عادی به عنوان انتظار می رود با توجه به این شهرستان در حال آماده سازی برای یک سیل در این میان از یک بیماری همه گیر.

“این رفتن OK” گفت: فرشته Weasner موقت کروکستون شهرستان administrator. “این شهرستان باز است, نه فقط به مردم بدون یک قرار ملاقات. بزرگترین چیزی که ما انجام داده ایم این است که برای محدود کردن دسترسی به شهرستان سالن.”

کروکستون شروع به محدود کردن دسترسی عمومی به شهرداری و اداره پلیس در دوشنبه 23 مارس در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus. بررسی کنید در بیلی مقاله به عنوان او نشان می دهد جزئیات از زندگی که خوب در کروکستون.

جامعه ویرایشگر سیدنی Mook می نویسد: در مورد astronaut Karen Nyberg, یک مینه سوتا بومی و UND فارغ التحصیل که از بازنشسته ناسا پس از سه دهه در سازمان مرکز فضایی جانسون.

“کارن شده است بخش مهمی از فضانورد سپاه برای سال های بسیاری است. او هم تیمی و مهارت های رهبری را ساخته اند او یک فضانورد عزیز همکار و یک مربی به بسیاری از” پت Forrester رئیس فضانورد در مرکز فضایی جانسون در بیانیه ای گفت:.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

به دنبال این داستان ها و بیشتر در چاپ و آنلاین در روز چهارشنبه و پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>