اخبار GF جلو: پخت و پز با اصول فروش الکل افزایش کسب و کارهای محلی داوطلب برای انجام خوب

منطقه ای خبرنگار ان بیلی گزارش در چه کالا سازمان باید بگویم در مورد پخت و پز غذاهای خود را: لوبیا و سیب زمینی و عدس و…. و انجام آنها برنامه ریزی برای ترویج آنها ؟ بیلی را ارائه چند دستور العمل های آسان.

برخی از کسب و کار در حال دیدن فروش خود را افزایش می دهد به عنوان گزینه های سرگرمی هستند محدود. کسب و کار روزنامه نگار آدم کرتز بحث خواهد شد به صاحبان فروشگاه ها و مدیران فروش الکل و لباس زیر زنانه.

بیلی نیز رسیدن به آن در جامعه هستند که داوطلبانه برای کمک به. به جای پر کردن مشتری, خرید, کیسه, با, لباس, خرید Kittsona صاحب تسا Hiney بسته بندی قهوه ای کیسه ناهار برای کودکان. Hiney و کارکنان ساخته شده اند بیش از یک هزار ناهار این هفته برای کودکان در دو جامعه.

زمین گرد است یکی دیگر از چنگال بزرگ کسب و کار است که ناهار رایگان برای کودکان در این هفته.

“ما متوجه بسیاری از مردم کشیدند در رسانه های اجتماعی چه هستند بچه ها برای رفتن به انجام وعده های غذایی? و ما فکر این امر می تواند یک ایده خوب را به جامعه گفت:” مت Walkowiak زمین دور صاحب.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

خواندن این داستان در چاپ و آنلاین در روز جمعه و شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>