اخبار GF جلو: پیوند اصلاحات مراقبت از حیوان خانگی, Grand Forks, نوجوان بازداشتگاه بسته

محلی قضات در زندان مدیران و قانون گذاران و طرفداران تحت فشار بوده اند برای پیوند اصلاحات در داکوتای شمالی برای سال. هفته گذشته آن را به معنای واقعی کلمه یک شبه اتفاق افتاده. خبرنگار هانا شرلی صحبت کردن به محلی قضایی-انواع از جمله آیتالله سیستانی از داکوتای شمالی, مدیر وکالت در مورد آنچه که به معنی پست-همه گیر.

برخی از چنگال بزرگ دامپزشکان در حال انجام منظقه قرار ملاقات برای حیوانات خانگی: یک تکنسین طول می کشد حیوان خانگی در یک دسته سه تایی از مالک خودرو به دفتر که در آن حیوان خانگی درمان می شود و سپس تکنسین بازده حیوان خانگی به مالک. در ضمن دایره از دوستان جامعه انسانی است و مردم نگران خواهد شد و واگذاری حیوانات خانگی خود را به خاطر آنها از کار و نمی تواند مراقبت از آنها. منطقه ای خبرنگار ان بیلی چک و گزارش در مورد وضعیت.

شرلی همچنین پر کردن یک داستان در شهرستان بستن چنگال بزرگ نوجوان بازداشتگاه و نمی خواهد هیچ گونه جدید مصرف, به جز در موارد استثنایی که در آن امنیت عمومی یک نگرانی است. این یکی از تنها اطفال امکانات در منطقه است.

به دنبال این داستان ها و بیشتر در چاپ و آنلاین در روز سه شنبه و چهارشنبه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>