اخبار GF جلو: رمپ قایق on Rainy River, بسته, بهار جاری شدن سیل به روز رسانی Devils Lake تغییرات گردشگری استراتژی

خارج از منزل خبرنگار براد Dokken چک در با Koochiching شهرستان مدیره در شمال مینه سوتا است. این گروه رای دادند صبح روز سه شنبه به آن چهار شهرستان متعلق به رمپ قایق در بارانی رودخانه تا اطلاع ثانوی در تلاش برای تضعیف ماهیگیران تفننی از هجوم آوردند به مرز رودخانه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در نشست روز سه شنبه, Lake of the Woods County کمیسر جان Waibel گفت: محدود کردن جمعیت است که به طور معمول همگرا در Rainy River برای فصل بهار نیست ضد ماهیگیری عمل است.

“مردم می ترسند و مردم دیوانه” گفت: Waibel اضافه کرد که این حرکت است که به منظور تشویق مردم به ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر. “مردم باید به درک آن نیست که ما نمی خواهیم آنها را در اینجا. ما فقط نمی خواهم هجوم اینجا در حال حاضر است.”

در همین حال گزارشگر جو بون گزارش کرده است که coronavirus نگرانی در حال حاضر باعث East Grand Forks رهبران به اعلام citywide بهداشت و درمان اضطراری در هفته گذشته. در روز سه شنبه آن را تحت فشار قرار دادند و آنها را به اعلام اولیه سیل اضطراری بیش از حد.

هرالد روزنامه نگار هانا شرلی را فشار داستان یک گام بیشتر به عنوان او به کنکاش آخرین جزئیات از قریب الوقوع سیل بهار.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Dokken نیز گزارش Devils Lake گردشگری مروج که قرار دادن تبلیغات در برنامه نگه دارید و تغییر استراتژی بازاریابی برای یک “گردشگری درون” تمرکز به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

به دنبال این داستان در چاپ و آنلاین در روز چهارشنبه و پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>