اقیانوس آرام PALISADES >> خبر خوب برای Rory McIlroy است که او به اندازه کافی مرغک putts در طول روز شنبه در دور سوم از پیدایش دعوتی به جلو به یک سه راه کراوات با مت Kuchar و آدام اسکات در بالای رهبران در 10-تحت 203.

خبر بد برای جهان شماره 1 رتبه بندی بازیکن است که اگر او تبدیل شده بود و حتی نیمی از ظاهر makeable مرغک putts که او در طول دور او را مجبور به احتمال زیاد تا به حال راحت سرب به عنوان نهایی روز یکشنبه دور.

او در اوایل دور McIlroy شد و هدف قرار دادن آن را خیلی خوب است که او به خود شش راست مرغک فرصت های داخل 15 اما تنها یک بار در par-5 سوراخ اول بود که او قادر به تبدیل. پس از بازگشت به عقب birdies را مقابل خود را نه McIlroy موفق به مرغک تنها یک سوراخ در پشت نه.

“من احساس می کنم آن ضربه خوب در تمام طول روز به خصوص در شروع راند. اما هر بار که من آمار مناسبی شات من خودم سمت چپ در طرف اشتباه از سوراخ” McIlroy گفت. “این putts که من تا به حال بسیار دفاعی سراشیبی بزرگ قطع تلاش برای بازی به اندازه کافی استراحت در تلاش به مرگ آنها و به خصوص در این زمین گلف, آنها بسیار پیچیده و بسیار دشوار. بنابراین فقط میگفتم خودم به اقامت بیمار و من احساس مثل من صبر پاداش داده شد با دو birdies در هشتم و نهم سوراخ است.”

ناتوانی McIlroy یا هر بازیکن دیگر خود را جدا از بقیه در این زمینه در طول روز دور یعنی 16 بازیکن خواهد بود در عرض چهار عکس از این منجر شود که دور نهایی آغاز می شود.

اهل هنلی و هارولد وارنر III یک شات در 9 زیر در حالی که جوئل Dahmen و داستین جانسون دو بازگشت از رهبران در 8 زیر.

پس از یک دور باز 72 جانسون نوشته شده است دور از 66-67 یک بار دیگر خود را در مشاجره در فرانسه. از سال 2008 جانسون هشت top-10 پس از اتمام در پیدایش دعوتی از جمله یک برنده در سال 2017. موثر او در بازی در طول سال می دهد جانسون برخی از فوق العاده اعتماد به نفس به عنوان امروز است.

“من با نوازش آن به سادگی من هدف قرار دادن آن را به سادگی” جانسون گفت. “شما در حال رفتن به یک زن و شوهر از اشتباهات در اطراف در اینجا اما امیدوارم فردا ما می توانید بیرون بروید و شما می دانید قرار داده و خوب دور از هم قرار داده و فشار بر این رهبران. امیدوارم اگر من می توانید بیرون بروید و نه بسیاری از اشتباهات از آن خواهد شد واقعا روز خوب.”

والنسیا بالا فارغ التحصیل حداکثر هما ساخته شده است یک جهش بزرگ تا رهبران در شنبه شلیک 6-تحت 65 که او را در میان یک گروه از سه گلف بازان در 7 زیر. در حال رشد در جنوب کالیفرنیا هما گفت: با حضور او در پیدایش دعوتی کاملا چند بار پس از آن خواهد بود بسیار ویژه برای پیدا کردن یک راه برای برنده شدن “وطن” مسابقات.

“این محل همیشه جایگاه بسیار ویژه ای در قلب من” هما گفت. “من فکر می کنم این نوع از جایی که من هم شروع به سقوط در عشق با گلف گرفتن به بازی این دلیل که من به تماشای این مسابقات است. بنابراین به بیرون می آیند در اینجا به شلیک 6 زیر در این زمین گلف, من می دانم که چقدر سخت این دوره است که پس از آن به معنای زیادی به من. این واقعا یک روز سرگرم کننده.

برای دومین مستقیم دور مسابقات میزبان تایگر وودز تلاش به خصوص با ور رفتن معمولا. جنگل چهار putted par-4, 15, سوراخ, کمک به یک ناامید کننده دور 5 بیش از 76 ترک او را در یک کراوات برای 61.

Kuchar در زمان سرب در روز پنج شنبه و در حالی که او دیگر تنها در اختیار مقام اول او معتقد است که اعتماد به نفس او را به دست آورد از بودن در رهبری برای سه روز اول در را به او برخی از اضافی اعتماد به نفس به عنوان او با سر به توپ را روی گوه در صبح روز یکشنبه.

“من فکر می کنم زمانی که شما تا به حال منجر اول روز دوم روز سوم روز که من به شما برخی از اعتماد به نفس به روز نهایی” Kuchar گفت. “شما در حال بازی به خوبی شما بازی بهتر از بقیه در این زمینه وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شما باید بروید که در آخرین روز و در ادامه به بازی راه شما باید سه روز اول.”

برای بسیاری از روز شنبه دور Kuchar موفق به حفظ دو زمانه استفاده بیش از McIlroy اما bogeys بر 13 و 15 و 16 کاهش یافته است او یک شات پشت McIlroy. نیاز خود را به نوبه خود و اقبال در اطراف او ساخته شده 18-پا زدن توپ مرغک روی par-5, 17th به جلو و عقب به یک کراوات برای منجر شود.

“این همه پایین می آید به اعدام” Kuchar گفت: داشتن موفقیت در Riviera. “این یک چیز را به می دانم که وجود دارد مشکل چپ آن چیز دیگری برای جلوگیری از آن و قرار دادن خود را در یک محل که در آن شما می توانید از. من فکر می کنم دوره دانش یک چیز است اما اجرای بسیار مهم تر است.”

در حالی که Kuchar احساس خوبی در مورد خود بازی قبلی خود 12 شروع می شود در پیدایش دعوتی او فقط یکی از بالا 10 پایان یک کراوات برای هشتم در سال 2016. با وجود آن عدم موفقیت در Riviera Kuchar گفت: او عاشق گلف و آزمون است که آن را فراهم می کند در هر سال.

“من عاشق این دوره” Kuchar گفت. “آن را سرگرم کننده برای دیدن آن به این ترتیب در شرکت و سریع شرایط. من فکر می کنم سال های بسیاری از ما دیده ایم آن هم از نوع مرطوب و سرد و سبزی که کمی نرمتر است. در هر زمان شما سبزها آن است که سخت به آنها را به سوراخ گلف فقط نقش که بسیار سخت تر است. و این محل شما نوع از یادگیری آن را به خوبی به اندازه کافی برای مدیریت که در آن شما و جایی که نه از دست. پیکور از این کیکویویی, بسیار دشوار است, به خصوص با کمی گزاف گویی در سبزی. منظور من وجود دارد نمرات خوب در خارج وجود دارد, و وجود دارد, آیا واقعا بد نمره وجود دارد و من فکر می کنم که این نشانه ای از یک زمین گلف خوب.”

در حالی که برنده پیدایش دعوتی خواهد بود به یاد ماندنی موفقیت برای هر بازیکن ممکن است این معنی بیشتر به اسکات بیش از هر بازیکن دیگر. در سال 2005 باران های سنگین مانع از نهایی دو دوره از این مسابقات از بازی های برگزار شده.

پس اسکات و چاد کمپبل که بسته بود در 9 زیر پس از 36 سراخ ها, بازی مرگ ناگهانی حذفی در Riviera مشهور 18 سوراخ است که اسکات برنده با یک پر در اولین سوراخ اضافی.

اسکات جمع آوری یک جایزه و برنده چک $864,000 اما از آنجا که این مسابقات تنها 36 سوراخ PGA Tour رسمیت نمی شناسد اسکات رسمی برنده این رویداد است.

“من فکر می کنم همه از این است که فقط کمی انگیزه برای من به پیروزی فردا در اینجا و به طور رسمی پیروزی در ریویرا و پیدایش دعوتی,” اسکات گفت. “من فکر می کنم که خواهد بود بسیار رضایت بخش برای من است.”

پس از یک شروع کند در شنبه اسکات کردم دور رفتن با یک مرغک در شماره 7. او چهار birdies بیش نهایی خود را 11 سوراخ, از جمله یکی در 18 قرار داده است که او در فینال گروه در روز یکشنبه.

“اگر من می تواند تکرار است که برای 18 سوراخ فردا من بسیار خوشحال مهم نیست که چه اتفاقی می افتد اما من قطعا خودم را یک فرصت در آن” اسکات گفت. “سرگرم کننده که برای زدن توپ در گذشته برای دریافت آخرین گروه فردا با مت و روری. این نوع از سمت راست که در آن من می خواهم به طوری که آن را خوب خواهد بود به بازی با آنها را و ببینید که در آن همه چیز وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im