Garth Brooks, Trisha Yearwood گرفتن درخواست به livestream در طول coronavirus shutdown

در پاسخ به خاموش شدن ناگهانی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس, کشور, آیکون موسیقی, Garth Brooks اعلام کرد از طریق Facebook که او می تواند livestreaming 30 دقیقه مجموعه صوتی همراه با همسر و همکار ستاره کشور Trisha Yearwood زنده از استودیو G. بروکس نیز تشویق طرفداران خود را ارسال درخواست آهنگ جلوتر از مجموعه زنده در Facebook خوراک.

“اجازه دهید اجازه دهید موسیقی ما در ارتباط باشید در طول این زمان قطع او گفت:” در رسانه های اجتماعی اعلام.

بروکس شناخته شده است برای بازدید مانند نوار سرودهای “دو Piña coladas پینا” و “دوستان در مکان های کم” آتشین را پوشش می دهد از بیلی جوئل را “بی شرمانه” و اوک ریج پسران “Callin’ باتون روژ” و تصنیف مانند “رقص” “رودخانه” و “تندر رول.”

او می پیوندد لیست طولانی از هنرمندان که به رسانه های اجتماعی به livestream میان COVID-19 لغو و به تعویق انداختن همه حوادث زندگی می کنند و برای آینده قابل پیش بینی.

نوازندگان مانند کریس مارتین از Coldplay, Death Cab For Cutie بن Gibbard, کشور, خواننده لوقا شانه بوستون مبتنی بر سلتیک پانک راک Dropkick مورفی و خواننده و ترانه سرا Yungblud فقط تعداد کمی که در جریان کامل زندگی می کنند کنسرت زنده رفته و سست صوتی مجموعه و یا آمد تا با برخی از سرگرم کننده مفاهیم به نگه داشتن طرفداران را سرگرم.

حتی گراند اوله Opry در Nasvhille ارائه شده است طرفداران این فرصت را به اتصال به جریان آکوستیک اجرای برنامه توسط هنرمندان مانند Brad Paisley, مارتی استوارت, Vince Gill و بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>