باغبانی: چگونه به رشد خود آلی تولید در حیاط خود را

کتاب “باغبانی برای حرفهایها: همه علوم نیاز شما را برای موفق باغبانی ارگانیک” (Fox Chapel Publishing 2020) توسط کریستی Wilhelmi وارد فقط در زمان به عنوان آن بر رشد گیاهی در حیاط پشت خود — و یا حیاط جلویی در صورتی که جایی که آن را پر آفتاب ترین. در پی این رمان coronavirus شیوع خودکفایی است و منظور از روز است. پس از بازدید از سوپر مارکت محله به عنوان تاج فوران هرج و مرج, من متوجه شده است که برخی سبزیجات ما را برای اعطا شده بود به فروش می رسد.

نه تنها شما باید ثابت عرضه مواد غذایی اگر شما رشد خود را; شما می توانید محصولات خود را برای داد و ستد کالا و همچنین. برای مثال تصور کنید که شما احتمالا می تواند تجارت سبد دلپذیر وطنی تولید به یکی از همسایه ها که تا به حال عرضه اضافی از چیزی است که شما نیاز دارید اما از دست رفته است از قفسه های سوپر مارکت و حتی اگر به عنوان یک نمونه باغبان شما بدون شک یک مراقبت و به اشتراک گذاری روح مستعد ابتلا به دادن دور بسیاری از آنچه شما رشد می کنند به صورت رایگان.

رسیده به گوشی Wilhelmi به من اطلاع داد که او واقعا احساس اثرات coronavirus بحران همه که زیاد است. (شما می توانید رسیدن به او را برای مشاوره در 310-773-4806 یا ایمیل [email protected])

متلاطم آب را به خود جذب گرده افشانی پرندگان و زنبورها و همچنین پروانه ها و حشرات مفید. (منبع عکس: کریستی Wilhelmi)

“من گیاهخوار هستم و رشد بسیاری از مواد غذایی خود را,” او گفت:. “به علاوه من باید تخم مرغ را از جوجه ها در حیاط. آب برای باغ من است و ذخیره شده در ابر بشکه و ما منبع انرژی خورشیدی است.”

Wilhelmi رشد می کند بین 70 تا 80 درصد از خانواده اش تولید در یک طرح است که تنها 300 متر مربع در اندازه. پس از آن ممکن است به خودکفایی در لس آنجلس و شما نمی نیاز به فضای زیادی برای انجام آن است. در مورد جوجه, خود, کود ارزشمند است که مواد تشکیل دهنده کمپوست و بدون هیچ هزینه اضافی جوجه را به خوردن آن شکل سوسک grubs که تخم و فربه در کمپوست شمع.

“باغبانی برای حرفهایها” مملو از اطلاعات اولیه و راهنمایی های مفید است که می تواند کمک به تازه کار و باغبان با تجربه به طور یکسان. بسیار خواندنی توضیحات از علم و یا “چگونه و چرا” از رایج باغبانی شیوه های جایزه اضافه شده است. من می توانم نوشتن ده ستون در محتوای کتاب او که شامل چشمگیری محسوس و مشاوره است که demystifies بهبود خاک کمپوست و کود. Wilhelmi ترس به مرجع طرف منفی رایج باغبانی شیوه های مانند استفاده از گچ است که در حالی که کاهش pH خاک نیز می تواند افزایش شوری خاک به سطح است که مخل به خاک میکروبی زندگی است.

چه می دهد این کتاب به درخواست تجدید نظر ویژه ای برای منطقه لس آنجلس باغبان این واقعیت است که Wilhelmi صرف بیش از دو دهه کاشت, کاشت و برداشت در اقیانوس مشاهده مزارع ارگانیک, باغ جامعه, در Mar ویستا غرب لس آنجلس در محاصره خود ما را در حیاط پشت.

“بهترین راه برای دانستن آنچه در جریان است در باغ خود را به در باغ خود را” Wilhelmi می نویسد. هیچ صحت عبارت بودند تا کنون سخن گفته است. این تنوع در “بهترین کود است باغبان سایه.” باغبانی با موفقیت و به طور مستقیم متناسب با زمان را صرف کار در باغ خود و در نظر گرفتن توجه داشته باشید از آنچه در جریان است وجود دارد. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.

دانستن زمانی که به آب ضروری است برای موفق رشد گیاهی از گیاهان خود را تقاضا محیطی عاری از استرس برای رسیدن به حداکثر عملکرد. “برای تست موجود خاک رطوبت” نویسنده توصیه “مته سوراخ در خاک باغ خود را با انگشت سبابه گذشته از بند انگشت دوم. جلو و دور برخی از خاک برای دیدن اگر آن را به نظر می رسد مرطوب در نوک انگشت خود را. اگر آن را خشک و از آن زمان به آب است.”

Wilhelmi طرفداران برای یک سبک وزن پلاستیک آبیاری می تواند با “دو دسته است: یکی در بالا و یکی در مقابل دهانه آن را آسان تر برای حمل و ریختن.” 1.6 گالن Haws Practican است او را آبیاری می تواند انتخاب. جایی که شیلنگ نگران هستند مطمئن شوید که شما ضمیمه یک نازل با تنظیمات متعدد. “استفاده از ‘مه’ تنظیم در تازه کاشته دانه یا نهال, ‘حمام’ به صورت روزمره آبیاری که شبیه بارش باران و جت ” برای انفجار اشکالات و گرفتاری از آلوده درختان و گیاهان است.”

صحبت از آب Wilhelmi توصیه قرار دادن “یک منبع آب برای گرده و wildife.” یک حباب چشمه نه تنها خود را افزایش می دهد باغ اکوسیستم اما نرم gurgling صدا می تواند تسکین دهنده برای بازدید کنندگان انسان نیز هست. وقتی که می آید به جذب پرندگان موجودات فیدر پرنده دانه و کیک و birdhouses نیز باید در نظر گرفته شود. همانطور که برای آفات حضور پرندگان و حشرات مفید بسیار مهم است به کنترل آنها بدون توسل به آفت کش ها. یک مرغ مگس خوار را مصرف 2,000 حشرات در هر روز و خفاش ها به صدای بوقلمون در اوردن 1,000 حشرات در هر شب حتی به عنوان آنها را پشت سر بگذارید کود با ارزش شناخته شده به عنوان کود مرغی. هر دو hummingbirds و خفاش ها نیز در خدمت به عنوان گرده. وجود دارد که شش گونه از خفاش ها در لس آنجلس و شما می توانید آنها را جذب کند با ساخت یک بت خانه برنامه های که در دسترس هستند در batcon.org که در آن است اشاره کرد که دست نخورده خفاش ها هستند نه یک تهدید برای سلامت انسان است.

دو کود در حال ترویج شده توسط Wilhelmi. یکی از آنها یخبندان سنگ گرد و غبار پس از آن می افزاید: ارزش مواد معدنی و ریز مغذی به خاک است. دیگر کرم ریخته گری یک تعبیری برای خاک که بلعیده شده را هضم و سپس دفع شده توسط کرم ها.

من همیشه تعجب که چرا کرم ریخته شد توصیه می شود برای مگس سفيد آلوده به گیاهان و در حال حاضر من می دانم. این شروع می شود با این واقعیت است که کیتین (KAI-قلع) است که تشکیل دهنده اصلی از حشرات exoskeletons. کرم هضم خاک خود غذا با کمک آنزیم شناخته شده به عنوان chitinase که همچنین شکسته شدن حشرات کیتین. Worm ریخته گری شامل chitinase که جذب شده توسط ریشه ها پس از ریخته گری در حال گسترش در اطراف قطره ای خط از یک گیاه. این chitinase سپس سفر تا گیاه و تجمع در برگ به طوری که حشرات مکنده بر روی برگ ø chitinase که تنزل کیتین در exoskeletons باعث مرگ خود را.

به محتوای مواد معدنی worm ریخته گری سرشار از پتاسیم و نیتروژن و کلسیم و منیزیم است. Wilhelmi می دهد یک شرح مفصل از ساخت یک بن کرم از یک وان پلاستیکی به اندازه سوراخ هوا به حفر شده است. او توصیف فنی برای ساختمان تخت مطرح شده و محاسبه آسمانی نرخ برای سیستم های آبیاری قطره ای به طور مشابه به گیک پسند و ارائه شما را با همه چیز شما نیاز به دانستن را به کوچکترین جزئیات برای ایجاد یک رونق باغ آلی با حداقل مواد و هزینه. چند ده گیاهی و گیاهان دارویی پروفایل همراه با رشد تکنیک های خاص برای هر گنجانده شده است.

نکته هفته: در حال رشد بر روی داربست یک فضای بزرگ محافظ در باغ کوچک. زمانی که فکر ترلسد محصولات نخود و لوبیا و خیار به ذهن می آیند اما بسیاری دیگر از خوراکیهای قرض خود را به حالت عمودی در حال رشد از جمله فلفل cantaloupes تابستان کدو و حتی کدو و هندوانه. Wilhelmi همچنین داربست های عجیب و غریب به عنوان شناخته شده مکزیکی ترش خیار ترشی. این میوه تنها یک اینچ در اندازه. به نظر می رسد مانند یک مینیاتور هندوانه و سلیقه مانند خیار البته با مرکبات لهجه است نه مربوط به هر کدام از این تنبل اعضای خانواده متعلق به خود گیاه شناسی ، ترک برخی از gherkins unharvested و گیاهان جدید خواهد خود افشانده شدن از دانه های خود را در سال بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>