باغ پروژه برای مقابله با در مارس


داخل بذر گوجه فرنگی و محبوب ترین گل های تابستانی مانند گل اطلسی امپاتیانس, گل مینا dahlias, lavatera و هستی است. گتی ایماژ

نوع باغ و آب و عمده عوامل موثر در تصمیم گیری در چه چشم انداز خواسته های این ماه است.

Q. من به تازگی نقل مکان کرد و به سواحل غرب را به دست آورد و خانه و باغ. می تواند به شما من یک ایده چه پروژه باید با توجه به اولویت این ماه ؟ من علاقه زیادی به رشد هر دو مواد غذایی و گل.

A. نوع باغ و آب و عمده عوامل موثر در تصمیم گیری در چه چشم انداز خواسته های این ماه است. در نظر گرفتن دعوت از همسایگان که ممکن است آشنا با اموال خود را و خاص خود را نیاز دارد. در ضمن در اینجا چند پایه مارس پروژه ها.

هرس

رشد جوانه ها شروع به متورم شدن در درختان میوه و گل سرخ نشان می دهد آن زمان برای هرس. را انتخاب کنید یک خشک بعد به نازک شلوغ رشد و شکل گیاهان هستند. را از مرده و بیمار و آسیب دیده رشد. نمی هرس بهار گلدهی درختچه مانند forsythia و یاس بنفش تا بعد از آنها می پرورانند.

چمن

تا زمانی که زمین نه پیچ و تابدار -, مرطوب, با چنگک جمع کردن چمن پاک باقی مانده و اگر این کار انجام نمی شود در پاییز, درخواست آهک.

بذر

به عنوان به زودی به عنوان خاک و شرایط آب و هوا تبدیل به منطقی و راحت برخی از منزل کاشت انجام می شود. اگر خاک فشرده یا آب وارد شده صبر کنید. در نور-بافت سست و خاک است که تخلیه به سرعت بیش از حد رطوبت در هوای آزاد کاشت هاردی گیاهان امکان پذیر است. این خدمات عبارتند از بهار سالانه خشخاش شیرین و نخود فرنگی گسترده و لوبیا و نخود برف و توپخانه و نخود فرنگی و هویج و چغندر و هاردی سبزی مانند اسفناج سالاد ذرت و mizuna.

داخل بذر گوجه فرنگی و محبوب ترین گل های تابستانی مانند گل اطلسی امپاتیانس, گل مینا dahlias, lavatera و هستی است. کاهو کاشته شده در داخل خانه هر چند هفته عملکرد تامین بدون وقفه به خصوص اگر دو یا سه نوع مختلف هستند کاشته شده در هر زمان.

زینتی باغ

حذف علف های هرز و به آرامی کشت در اطراف چندساله و درختچه. سپس مالچ در زیر و اطراف گیاهان با کمپوست یا خاک. تقسیم بیش از حد رشد چندساله توده, انتخاب, جوان, خارج بخش برای کاشتن.

باغ مراکز

لذت بردن از به طور منظم زدن از طریق باغ محلی مراکز به بررسی گیاهان جدید ورود. یک لیست از مواد غذایی و گیاهان زینتی شما می خواهم برای باغ و محل آنها را در ذهن داشته باشند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>